Jump to content

Lost - Season 6


Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne baš, po meni je sezona za sad poprilično slaba i nezanimljiva

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Verovatno ce ga ubaciti kad smore sa ostalim likovima i njihovim dosadnim zivotima u paralelnom svetu :) Inace scene fleshbekovanja u prvim sezonama su bile najdosadniji delovi epizoda, sa namerom da popune tih 45min trajanja. A sad su poceli opet isto samo malo drugacije.

Edited by Chang Li

e svasta

Link to comment
Share on other sites

Ijao ijao, gledacu je ponovo veceras

za sada

Ne kontam kakav crni rat je moguc posle ovoga, "john lock" ih pobio sve... kontam da ce ova grupica od one ribe pilota i bena da oslobodi nesto, usli su negde :O Sayid car. I sta se desava sa Jackom i hurlijem nije ih bilo citavu epizodu sem u bolnici kad sayid prodje pored jacka :O :O

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da da je covek u crnom u stvari "good guy' a Jakob "bad guy", ona ponuda Dogenu "spasicu ti sina ali moras da dodjes na ostrvo i nikada vise ga vise neces videti" mi deluje kao prodavanje duse djavolu.

Sada je ocigledno da covek u crnom i Jakob nisu isti, Jakob ocigledno moze da umre od uboda nozem a covek u crnom ne.

Sto se ovog alternativnog timeline-a, mislim da je to u stvari "budnucnost" i da gledamo sta se na kraju desilo sa glavnim likovima. Verovatno ce se na kraju desiti neki "reset" gde ce svi zauzeti svoja mesta u avionu ali se nicega nece secati. Takodje ocekujem da je osoba koja dolazi na ostrvo Dezmond i da ce i njega zahvatiti taj "reset', zato se i nalazi na letu 815.

Link to comment
Share on other sites

braco, mene ni ova nije odusevila :(

flik, ne verujem u tu pricu good guy bad guy, da su se izmenjali, mislim, to bi bilo previse i za prizn brejk :)))

pogotovo zbog poslednje scene, kada je man in black video saida i kler, nasmesio se, a kada je video u pozadini kejt, nije mu bas bilo svejedno, a zna se da on ne sme nikoga da ubije...

Link to comment
Share on other sites

flik, ne verujem u tu pricu good guy bad guy, da su se izmenjali, mislim, to bi bilo previse i za prizn brejk :)))

pogotovo zbog poslednje scene, kada je man in black video saida i kler, nasmesio se, a kada je video u pozadini kejt, nije mu bas bilo svejedno, a zna se da on ne sme nikoga da ubije...

Pa realno, kako mi da znamo ko je dobar a ko los ? Sve se svodi na "obucen je u crno i ima tamnu kosu, totalna suprotnost Jakobu znaci da je zao" ili " bacio je beli kamen u vodu, znaci da je zao"

Znamo samo da je Jakob drzao MiB (man in black) zarobljenog na ostrvu i nista vise.

Slazem se da bi bilo preterano da su odjednom izmenjali ko je dobar a ko zao ali nigde nisu ni rekli jasno ko je ko vec smo mi sami izvukli zakljucke iz nekih banalnih stvari.

Moguce i da je poenta ovog alternativnog timeline-a da pokaze kakva bi im bila buducnost bez mesanja Jakoba u njihove zivote, a koliko vidimo za sada nije im toliko lose.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Ijao ijao, gledacu je ponovo veceras

za sada

Ne kontam kakav crni rat je moguc posle ovoga, "john lock" ih pobio sve... kontam da ce ova grupica od one ribe pilota i bena da oslobodi nesto, usli su negde :O Sayid car. I sta se desava sa Jackom i hurlijem nije ih bilo citavu epizodu sem u bolnici kad sayid prodje pored jacka :O :O

usli su u isti onaj tajni prolaz gde su i dzek i harli usli.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi najjache da se Hurley probudi u ludari i da skapira da je celu prichu izhalucinirao [8D]

jeje ocigledno sta on "sanja" to se i "ostvari"

Michelle Rodriguez is the latest ex-815er to book a return trip to Lost.

Sources confirm to me exclusively that Rodriguez will reprise her role as late tailie Ana-Lucia in at least one of the show’s final episodes.

Rodriguez, who was killed off in season 2, returned in season 5 when Ana-Lucia appeared in one of Hurley’s visions.

There’s no word where or exactly when Ana-Lucia will resurface this time around, but, come on, this has “flash-sideways cameo!” written all over it!

Rodriguez joins a growing list of Lost alums guest-starring this season. Said list includes Maggie Grace, Harold Perrineau, Cynthia Watros, and Rebecca Mader.

MICHELLE-RODRIGUEZ_240.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imam osecaj da da je covek u crnom u stvari "good guy' a Jakob "bad guy", ona ponuda Dogenu "spasicu ti sina ali moras da dodjes na ostrvo i nikada vise ga vise neces videti" mi deluje kao prodavanje duse djavolu.

Sada je ocigledno da covek u crnom i Jakob nisu isti, Jakob ocigledno moze da umre od uboda nozem a covek u crnom ne.

Sto se ovog alternativnog timeline-a, mislim da je to u stvari "budnucnost" i da gledamo sta se na kraju desilo sa glavnim likovima. Verovatno ce se na kraju desiti neki "reset" gde ce svi zauzeti svoja mesta u avionu ali se nicega nece secati. Takodje ocekujem da je osoba koja dolazi na ostrvo Dezmond i da ce i njega zahvatiti taj "reset', zato se i nalazi na letu 815.

Mislim da ce Aaron bitan faktor za reset svega ovoga sto je nastalo ne znam ni ja kako. Znaci Jakob i onaj drugi kome jos ni ime ne znamo pojavljuju se tek na kraju 5e sezone. Do sada su samo uticali na ostrvo i desavanja dovodjenjem ljudi raznih karaktera i shvatanja. Jakob je definitivno drzao ovog drugog zarobljenog, ali ne znamo ni kako ni zasto, niti kakva je procedura za oslobadjanje. samo odjednom je on u telu Locka.

jos jedno pitanje je gde je Richard, i sa kim se on krije od lika u telu Lock-a?

Edited by BaTa_R
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...