Jump to content

Lost - Season 6


Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako rece Emilie de Ravin aka Claire Littleton (kad je gostovala kod Jimmy Fallon-a prosle nedelje) zadnje epizode ove sezone nisu jos snimljene tako da su sve opcije otvorene

Nisam proverio mozda ima neko glasanje na oficijelnom sajtu

Kako zelite da se zavrsi Lost?

1. Total Lost

2. Just Lost

[:p]

Link to comment
Share on other sites

bas me interesuje sta je Sawyer smislio kako ce da se sukobe Wimore i "Lock". jedno je sigurno, on ce imati najvise koristi od toga :)

iz prosle mi nesto nije jasno. Richard je rekao da koga Jacob pipne taj je "uklet" i ne moze da umre, ako nikog drugog znamo da je pipnuo Locka, ostalima je davao neke premete\poklone.

2 epizode bez Jacka :D

Edited by BaTa_R
Link to comment
Share on other sites

bas me interesuje sta je Sawyer smislio kako ce da se sukobe Wimore i "Lock". jedno je sigurno, on ce imati najvise koristi od toga :)

iz prosle mi nesto nije jasno. Richard je rekao da koga Jacob pipne taj je "uklet" i ne moze da umre, ako nikog drugog znamo da je pipnuo Locka, ostalima je davao neke premete\poklone.

2 epizode bez Jacka :D

cini mi se da je rekao da je koga jacob to se smatra darom, a u stvari je prokletstvo, nigde nije receno da on svima daje besmrtnost dodirom? on je pipnuo lock-a i kad je lock skoknuo na ostrvo prohodao je? no?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...