Jump to content

Pesma bratore!


Recommended Posts

like it says right there, dajte pesme koje su vam se zacrtale u zivotu na VEOMA poseban nacin.

Dakle, pesma koju kad cujete izaziva nesto sto ni jedna druga (pesma) ne moze.

Pozeljno da je da uz link ka pesmi ili jednostavno izvodjac/naziv date i kratak opis "zasto" ali bez previse detalja.

p.s. Imam palitrexa jos samo za ujutru :(

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Iron Maiden - Wasted Years

U2 - Beautiful Day

David Helping - Emeralds

Pesme iz totalno razlichitih zanrova, ali koje zaista uvek mogu da slusham i svaka ide pod odredjeno raspolozenje.

edit: koliko maidena [:D] Negde 1995 sam prestao da slusham Maidene i nisam ih slushao 13 godina. Onda sam poslushao ponovo sve albume gde je vokal Bruce i nove albume (Brave New World, Dance of Death i A Matter of Life and Death) i odushevio se! [:)] Sada ih regularno slusham, pritom su mi novi albumi medju najboljima.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ufff, ima dosta...

ne znam kako mislis pesma koja vas je obelezila za zivota, da li mislis pesmu koju si slusao u nekom periodu kada ti se nesto desavalo kao bitnije u zivotu ili pesma koja te je izmenila...

Ako je prvo, onda nek bude fabolous-breathe, dr.dre-still dre, the game-california vacation...

A kompletno delo 2paca me je dosta promenilo kao osobu i poglede na zivot itd...

i jedna rima koja je kompletno pogodila moj nacin razmisljanja itd... "forgive me i'm a ridah, still im just a simple man, all I want is money fuck the fame, im a simple man"

i jedina narodnjacka "jesu'l dunje procvale" - klinacka zapucanost u jednu dunju je li :)

Link to comment
Share on other sites

Iron Maiden - Wasted Years

U2 - Beautiful Day

David Helping - Emeralds

Pesme iz totalno razlichitih zanrova, ali koje zaista uvek mogu da slusham i svaka ide pod odredjeno raspolozenje.

edit: koliko maidena [:D] Negde 1995 sam prestao da slusham Maidene i nisam ih slushao 13 godina. Onda sam poslushao ponovo sve albume gde je vokal Bruce i nove albume (Brave New World, Dance of Death i A Matter of Life and Death) i odushevio se! [:)] Sada ih regularno slusham, pritom su mi novi albumi medju najboljima.

Brave New World je masterpiece, nikad nece napraviti nishta bolje od njega!

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...