Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

pa iskreno DM je bio jedan od bolji servera u vanili ....mnogo dobrih guildova, ljudi i svega ali koliko je lagovalo free migracija na onaj stonemaul je raspala dosta guildova ...pa posle migracija na TM. I jednostvano ljudi se retkali po ostalim serverima etc.

a ovi slepci iz IE konacno su ubili anuba nisam to ocekivao koliko zapravo fale u A raidu ljudi nema setup-a, ali ipak super za kill posto je boss vec nekoliko nedelja na 10%.( to je zato sto ja ne raidujem :P)

Za te retardirane turke no comment :P

Biju Turci al biju i nasi ! :))

P.S. Reci Dellingu da sam ga pozdravio :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za Katelove :

Ah da video sam da ste me nesto uzimali u usta ranije. Nisam posecivao forum pa nisam mogao ranije da odgovorim. Katelove fyi igram na executusu zato sto su tamo poceli da igraju moji irl drugari. Moj guild nije najaci na serveru ja to nikad nisam ni rekao, niti sam sebe velicao pricao da sam najbolji itd. Igram u tom guildu dugo i lojalan sam lik zato sam tamo i ako sam mogao da odem u najbolji guild na executus i ako sam mogao da migrate i join daleko bolji guild nisam. Eto nadam se da si zadovoljan time. A ja bih te sad ljudski zamolio da ne blatis ljude o kojima nemas pojma jer u sutini samo sebe srozavas a i jako je ruzno. Realno....

A za decka koji je pitao ko sam :

Ivan sa Nbg-a 62 blok 27 godina (apsolvent) ne znam zasto si tacno pitao ko sam pa ne znam ni kako da ti odgovorim.

Chegster :

Des siso stara nema te on line kad cemo na neki sishi :)

So I was doing some community service in a special needs school, and I saw this kid fingerpainting some characters shooting shit out of their hands.. I asked him what he was painting and he was like "my wizard cleave, we're 2600"

Link to comment
Share on other sites

Mozda nisi imao takvu nameru ali meni tako izgleda. Elem ne bitno nisam se zato reg na forum. Nego da trollujem sa chegsterom.

So I was doing some community service in a special needs school, and I saw this kid fingerpainting some characters shooting shit out of their hands.. I asked him what he was painting and he was like "my wizard cleave, we're 2600"

Link to comment
Share on other sites

Oh kako lep dan :) Udjem u guild "Ebay with Skillz" Uglavnom arapi. I udjem u pug za toc 25 man :)

Nista stavim handsfree i chatujem sa svojom zenom, dok se okrecem na strelice i pritiskam dugmice.

padne justicebringer, rollam 100 i dobijem. Krenu da me prozivaju da sam ebejer jer mi je low dps.

ubijemo twinse padne Death Verdict i dobijem ga za roll 75 :D

Tu svi vec krenu da panice, meni dps ispod 4k

Odemo na anuba, reknem devojci sad cu da te pozovem.

Damage done: 1st Stiven 5015dps :P gg i prodam sekiru za 20k golda.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Biju Turci al biju i nasi ! :))

P.S. Reci Dellingu da sam ga pozdravio :P

da vidi darko kurce se majmuni otisli na yogga 0 keepera i kao uzeli titulu ...sa 245+ gearom bilo im tesko ....vidim ja da cu X-realm ;)...nemogu vise da se smaram sa dellingom.

ne da mi se da uzmem 2k rattinga u 3v3 ....sve dolaze premuljani likovi izgoreo sam + svi top combo-i ...vrteli smo se ~1990 sat vremena ,nadam se ce da padne 2k u cetvrtak :S

Edited by Claw of the wing chao

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

5k dpsa je low realno

to za rating je uvek tako kad dodjes do nekog a posebno weapon ratinga ili necega sto ti treba

uvek ces da gubis sve partije ispred toga i dobijaces teze timove

to je napravljeno da bude tako

inace resto shaman je najteze govno ove igrice kurcu ne sluzi klasa i spec

ubijaju me ljudi za pola secunde i cheap shotovima umirem

na warru ide fino bogami danas skoro 80% pobeda jos 50 ratinga za relentnes tabard \o/

onda da jurim isle of conquest tabard i imam sve pvp tabarde \o/

sve treba da se spremi za expanziju gde ce rated bgovi biti sve \o/

b92 :(

inace evo ga moralni pobednik igrice

gear je bolestan i prodao bi familiju celu za tako nesto

http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Shattered+Hand&n=Draek

Link to comment
Share on other sites

Iz patch notes moze da se zakljuci ponesto...

Priest: Shadowform: This talent also now causes Devouring Plague and Vampiric Touch to benefit from haste. Both the period length and the duration of these spells will be reduced by haste.

Druid: Glyph of Rapid Rejuvenation: This glyph allows for the druid’s haste to reduce the time between the periodic healing effects of Rejuvenation.

Warlock: Glyph of Quick Decay: This glyph allows for the warlock’s haste to reduce the time between periodic damage effects of Corruption.

btw:

http://www.youtube.com/watch?v=Gctz518frXQ paladin t10

shaman t10

http://www.youtube.com/watch?v=r4haIfkmz5A druid t10

izgledaju svakako lepse nego na slici :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Oh kako lep dan :) Udjem u guild "Ebay with Skillz" Uglavnom arapi. I udjem u pug za toc 25 man :)

Nista stavim handsfree i chatujem sa svojom zenom, dok se okrecem na strelice i pritiskam dugmice.

padne justicebringer, rollam 100 i dobijem. Krenu da me prozivaju da sam ebejer jer mi je low dps.

ubijemo twinse padne Death Verdict i dobijem ga za roll 75 :D

Tu svi vec krenu da panice, meni dps ispod 4k

Odemo na anuba, reknem devojci sad cu da te pozovem.

Damage done: 1st Stiven 5015dps :P gg i prodam sekiru za 20k golda.

a moja prica ide ovako.... pugujem toc25 svake nedelje. Kada padne neki item nisam u stanju da rollam preko 15. Uvek sam prvi pa dps na svakom bossu a iteme redovno uzimaju degenerici sto rade 2k dps-a. Cak nisam u stanju da izrollam ni trophy. Vec sam odustao od gearovanja u tocu, kupio sam 10 cruseder orbova za 150 bedzeva i prodao ih za tepsiju ribe.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

a moja prica ide ovako.... pugujem toc25 svake nedelje. Kada padne neki item nisam u stanju da rollam preko 15. Uvek sam prvi pa dps na svakom bossu a iteme redovno uzimaju degenerici sto rade 2k dps-a. Cak nisam u stanju da izrollam ni trophy. Vec sam odustao od gearovanja u tocu, kupio sam 10 cruseder orbova za 150 bedzeva i prodao ih za tepsiju ribe.

Haha da,standardna pricha...tako i ja prolazim po pugovima :) Kapiram da mi jedino ostaje Gdkp runovi i kao chovek da se nagirujem.Ni jedan trophy nisam izrolovao mesecima!

A i orbove cju kapiram da iskupujem za 350 bedza pre transfera jer su na mom serveru nekih 1k a na ah shto je ok cena skroz.

Link to comment
Share on other sites

Da,tolika je cena ... ja vecj prodao par komada koje sam dobio...planirao da ovo prenesem samnom na Twisting Nether pa da tamo prodam ( zbog onog sranja od 20k ogranichenja prilikom transfera ) al` djavola ... tamo je po 250-300g orb ... kapiram da cju ovo da rasprodam i prebacim na nekog alta pa transfer i njega :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...