Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

unparalulskilljpeg.jpg Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na slici ide chaos bolt, pa conflagrate, pa inci, itd.

Kako moze da uradi conflagrate ako nema immolate na targetu? Chaos i inici ce da urade 10% manje dmg-a ako nema immolate na targetu takodje.

Tako da slika, koliko je zanimljiva, tako je i apsurdna.

Mrzelo me da pisem ovo prvi put kad je postovana slika, ali eto kad vec ponavljate..

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

ma poenta je i da je warlock noob i klikce sta stigne pisa po pali...

secam se kad je tek izasao wotlk kad sam bio bog u bgu sa 800 reziliensa,duelujem se

sa lockom ispred oga i babelujem se na pola hp i lik me kroz buble osamari 14k.

Edited by mLO

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Akaunt mi je suspendovan zato sto je neko pokusao da ga hakuje. Dobio sam email od Blizzarda da suspenzija traje 24h... jbg to se desilo u 11.25 am juce a evo sad je vec 12.15am i jos uvek ne mogu da pristupim akauntu, tj. ne mogu da se ulogujem u wow. Jel ima neko iskustva sa ovim? Koliko cu jos morati da cekam itd.. ?

Link to comment
Share on other sites

Imas fore samo 20 minuta razgovora preko skype. Onda ti prekinu vezu :( to je retardirano. Dobijas instant support u 8 ujutru po nasem vremenu. Bar sam ja tad zvao u to vreme jer kad zoves u toku dana cekas 10 minuta da ti se jave, 5 minuta da se objasnite koji nalog sta je problem :P i onda ti kaze sacekajte da vidim sta je problem :D i prodje 5 minuta on se i ne javi a tebi pukne veza.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram,pa da se update i jednom u 1 i po dan proslo je vec 3 4 meseca od ToC patcha,update bi se do sada...btw nije taj site nego http://www.wowprogress.com/pve/eu/dunemaul ...site se redovno update,cini mi se kada se ljudi logout uvece i armory update...a kada je realm rankovan kao 95ti (do pre nekog vremena iskreno nisam ni znao da ima preko 100 Eu realmova,a ono ima i preko 250 o.O) sa populacijijom na istom nesto ozbiljno nije u redu...plus znam 15 ljudi sa istog servera i sami kazu da je server djubre :)

pa realno Dunemaul djubre je server ....jedino ako imate neko drustvo vredi igrati drugacije waste of time :)

Edited by Claw of the wing chao

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ysondre&n=Kripparrian

Ovaj covek iz US guild-e Exodus je najjaci hunter DPS na svetu,uzeo je titulu gladiatora u svakoj sezoni arene, zaradio preko 1 milion golda na AH,ima 10620 archievements-a i pored toga ima jedno 10 Realm First titula ,legendary bow iz Sunwell-a , i na kraju brutalan gear i PvP i PvE.

Ovo je prava retkost.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

pa realno Dunemaul djubre je server ....jedino ako imate neko drustvo vredi igrati drugacije waste of time :)

Ne bih rekla da je bas toliko đubre, evo sinoć su još dva gilda ubila Anuba (togc25) što čini broj od ukupno 3 gilda što i nije toliko loše imajući u obzir da su na jednom Frostmane-u samo četiri gilde očistile to. Sasvim prosečan server. Jedino što nekom može da smeta je količina Turaka na serveru i (moguće) ne mnogo dobrih pvpera. :)

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Imas fore samo 20 minuta razgovora preko skype. Onda ti prekinu vezu :( to je retardirano. Dobijas instant support u 8 ujutru po nasem vremenu. Bar sam ja tad zvao u to vreme jer kad zoves u toku dana cekas 10 minuta da ti se jave, 5 minuta da se objasnite koji nalog sta je problem :P i onda ti kaze sacekajte da vidim sta je problem :D i prodje 5 minuta on se i ne javi a tebi pukne veza.

Ovo mi nije jasno...

Ja sam ih zvao dosad 2 puta, cekao sam jedno 15min i razgovrao 10-15min, nikad mi se veza nije prekinula posle 20min...

Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekla da je bas toliko đubre, evo sinoć su još dva gilda ubila Anuba (togc25) što čini broj od ukupno 3 gilda što i nije toliko loše imajući u obzir da su na jednom Frostmane-u samo četiri gilde očistile to. Sasvim prosečan server. Jedino što nekom može da smeta je količina Turaka na serveru i (moguće) ne mnogo dobrih pvpera. :)

pa iskreno DM je bio jedan od bolji servera u vanili ....mnogo dobrih guildova, ljudi i svega ali koliko je lagovalo free migracija na onaj stonemaul je raspala dosta guildova ...pa posle migracija na TM. I jednostvano ljudi se retkali po ostalim serverima etc.

a ovi slepci iz IE konacno su ubili anuba nisam to ocekivao koliko zapravo fale u A raidu ljudi nema setup-a, ali ipak super za kill posto je boss vec nekoliko nedelja na 10%.( to je zato sto ja ne raidujem :P)

Za te retardirane turke no comment :P

Cobratix !

sig-1013438.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ysondre&n=Kripparrian

uzeo je titulu gladiatora u svakoj sezoni arene

Ovo je prava retkost.

gladitor je u s4/5 i 6

to nije svaka sezona ove igre

a i s5 hunter gladitori se okrecu na strelice

Ovo mi nije jasno...

Ja sam ih zvao dosad 2 puta, cekao sam jedno 15min i razgovrao 10-15min, nikad mi se veza nije prekinula posle 20min...

same here

da nemas neku trial verziju skajpa stevo :D?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ljudi imao taj problem, nisu me skoro hakovali ili imao neke probleme da ih zovem mozda vise ne pukne veza posle 20minta :)

A meni je skype placen, tacnije imam skype online number, skype to go, caller id i call forward, neki njihov paket koji placam svakog 3 meseca. :P To vi imate trial i demo verzije :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ysondre&n=Kripparrian

Ovaj covek iz US guild-e Exodus je najjaci hunter DPS na svetu,uzeo je titulu gladiatora u svakoj sezoni arene, zaradio preko 1 milion golda na AH,ima 10620 archievements-a i pored toga ima jedno 10 Realm First titula ,legendary bow iz Sunwell-a , i na kraju brutalan gear i PvP i PvE.

Ovo je prava retkost.

There are some things money can't buy for Everything Else, there's Mastercard.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...