Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Server je jak vishe manje koliko je jak i najbolji guild na serveru.Dokaz za to je Maghteridon,realm na koji su svi drkali kurac i na kome je bilo 2 miliarde ljudi,mada relano server je pred kraj TBCa stvarno bio dobar sa mnogo dobrih guildi...Ensidia se pokupila i otisla a server ostao krajnje retardiran...ni 2 % kakav je bio.

@mishica

Ne mozes porediti Frostmane sa jednim MM na njemu sa Dunamaulom i nekim crnim turcima.Ne gleda se broj guildova koji cisti nesto(pre ili kasnije svako ubija sve zato sto je igra previshe laka,a ljudi ma koliko glupi bili nauce),nego vreme kada je ko ocistio...a kada je taj gap izmedju kilova veci od 3,4,5 + meseci, ne cudi razlika izmedju 700 rankovanog guilda koji je najbolji na jednom realmu kao ti turci i guilda koji je u top10 na svetu na drugom realmu kao sto je Memento mori...po tome gledas i poredis servere a ne cistim brojanjem kilova posle 3-4 meseca.

Sto se pugova tice svuda su isti,i aposultno nisu nikakvo merilo servera...ima dobrih i losih,takodje mnogo zavise od ljudi koji organizuju pug...dobar raid leader puga i 2-3 dobra igraca u pugu mogu da iznesu stvar veoma dobro.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Vidim ljudi objasnjavaju servere na kojima ne igraju kao da su im main serveri i porede sa drugima kao da ih sve poznaju skoro 100%.

Zasto je pug bitan faktor ?

Zato sto ti sajtovi na kojima gledaju jacinu servera po guildovima ne gledaju guildless ljude.

Guildovi nisu merilo servera nego ljudi.

Evo 2 primera. Frostmane u tbc i frostmane u wotlk, ally strana.

U tbc je 90%+ ljudi koj su igrali pve imali guild i sa guildom cocistili skoro sve.

U wotlk ima nekoliko guilda samo i 90%+ ljudi koj su ocistili sve su to uradili u pug-u.

Mozda neverujete, ali Frostmane[A] je pug server i cisti sve najkasnije mesec dana posle memento mori-a.

Mozes samo da odes lepo u grad i da citas trade.

Ljudi nemaju koristi od guildova zato sto je server jak u pugovanju i mogu da rade bilo koju instancu skoro bilo kad, u podne, poslepodne, predvece, uvece, posle ponci.

Ali ofc guildovi imaju neke prednosti sto i nisu tako bitne na ovom serveru.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Xzore ja za 1mesec+ kolko igram Frostamane ally nisam video nijedan toc25 heroic pug. Toc10 heroic se puguju ali dosta retko. A tako je na isto na svim serverima. Puguje se voa/toc-ovi normal i onyxia i to je to. Mozda ce se to iskristalisati sa Icecrownom al kontam da ce ostati sve isto. Normal mod pug a heroic ne

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Server je jak vishe manje koliko je jak i najbolji guild na serveru.Dokaz za to je Maghteridon,realm na koji su svi drkali kurac i na kome je bilo 2 miliarde ljudi,mada relano server je pred kraj TBCa stvarno bio dobar sa mnogo dobrih guildi...Ensidia se pokupila i otisla a server ostao krajnje retardiran...ni 2 % kakav je bio.

@mishica

Ne mozes porediti Frostmane sa jednim MM na njemu sa Dunamaulom i nekim crnim turcima.Ne gleda se broj guildova koji cisti nesto(pre ili kasnije svako ubija sve zato sto je igra previshe laka,a ljudi ma koliko glupi bili nauce),nego vreme kada je ko ocistio...a kada je taj gap izmedju kilova veci od 3,4,5 + meseci, ne cudi razlika izmedju 700 rankovanog guilda koji je najbolji na jednom realmu kao ti turci i guilda koji je u top10 na svetu na drugom realmu kao sto je Memento mori...po tome gledas i poredis servere a ne cistim brojanjem kilova posle 3-4 meseca.

Sto se pugova tice svuda su isti,i aposultno nisu nikakvo merilo servera...ima dobrih i losih,takodje mnogo zavise od ljudi koji organizuju pug...dobar raid leader puga i 2-3 dobra igraca u pugu mogu da iznesu stvar veoma dobro.

Magtheridon nije prso zato sto je ensidia(nihilum) otisao sa njega vec je prso mnogo ranije kad su sve ostale dobre gilde i ljudi otisli jer ih je smorio NIHILUM SERVER ... i to ti govori covek koji je na magtheridonu bio od otvaranja do woltka. Vecina tih gildi je danas na stormsacelu hordi i dosta solo ljudi.

I da pug jeste merilo kvaliteta servera jer ta top gilda mozda migrira sutra i ti najverovatnije neces nikad uci u tu top gildu ali sa ostakom populacije servera moras da igras svaki dan ... arene, bg-ve, pugove ... i zato je bitan kvalitet pug-a i on odredjuje koji je kvalitetan server za igranje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guildovi nisu merilo servera nego ljudi.

Mozda neverujete, ali Frostmane[A] je pug server i cisti sve najkasnije mesec dana posle memento mori-a.

Da upravu si,u guildovima igraju marsovci.

To sto pug cisti nesto u tako kratkom vremenu ne pokazuje da je server ,,pug server,, nego da je igrica prelaka,sto na kraju krajeva i jeste iz razloga sto su normal modovi veoma,veoma slabo setovani(pogledaj Sarmin post 5 postova iznad sa youtube linkom) a tek svaki 4ti-5ti HM je neki izazov zbog kojeg te pukne adrenalin kada ga ubijes...

Kao drugo ne postoji ,,pug server,,...pugovi su svuda isti ima dobrih i losih,kako ti se zalomi i kako koga poznajes...ali bas zadnji u kome sam bio je bio na Moyovom liku,Frostmane aly pre mozda 2 nedelje,posle 3 wipa smo ubili Twinse(rolao sam mu 7 na trinket plakalo mi se) ali zato anuba nisu postoje shanse ni u teoriji da ubijemo,bar ne to vece sa tim ljudima...leader puga u najmanju ruku jebeni robot sa full 245 tierom,taktike ne zna, radi 2500 TPSa na bosu i ne ume da se pomeri i off tank paladin koji kao da je pao sa marsa ne moze da dovede jednog adda na snow(u retkim situacijama kada ga dovede ele shaman ili boomkin ga oduva sa snega instant),ljudi trce kao da su im jaja u plamenu sa 17 + debufova od malih pauka u kite fazi i nekako umiru...nista vishe nego losh pug i losa sreca...kladim se da ima veoma dobrih pugova isto kao sto je i ovaj bio los...isto je tako i na mom serveru kao i na svakom drugom,zato je ,,pug faktor,, totalno nebitan.

Takodje sumnjam da pugovi rade ToC 25 HM kao sto je neko pomenuo a da u tom pugu nema 20 + prenamuljanih altova i unsaved mainova nekih pro guildi,sto vec i nije pug zar ne ?

@mohican (video sam post dok sam kuckao:)

ti smatras da je pug merilo kvaliteta,nevezano za postojanje jake guilde na istom serveru,kako ocekujes da pugovi budu kvalitetni ako se top guilde servera takodje muche i grche sa main karakterima...zar nije logicnije da su pugovi kvalitetniji na serverima gde ima puno dobrih guildi sa ljudima koji imaju po 2 3 alta i puguju 6 dana jel su ocisitli sve u sredu,od servera na kome je top guilda rangirana kao 1000ta i muchi se ko rob 6 dana farm da zavrshi?

Edited by SunshinewOw~

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Da upravu si,u guildovima igraju marsovci.

To sto pug cisti nesto u tako kratkom vremenu ne pokazuje da je server ,,pug server,, nego da je igrica prelaka,sto na kraju krajeva i jeste iz razloga sto su normal modovi veoma,veoma slabo setovani(pogledaj Sarmin post 5 postova iznad sa youtube linkom) a tek svaki 4ti-5ti HM je neki izazov zbog kojeg te pukne adrenalin kada ga ubijes...

Kao drugo ne postoji ,,pug server,,...pugovi su svuda isti ima dobrih i losih,kako ti se zalomi i kako koga poznajes...ali bas zadnji u kome sam bio je bio na Moyovom liku,Frostmane aly pre mozda 2 nedelje,posle 3 wipa smo ubili Twinse(rolao sam mu 7 na trinket plakalo mi se) ali zato anuba nisu postoje shanse ni u teoriji da ubijemo,bar ne to vece sa tim ljudima...leader puga u najmanju ruku jebeni robot sa full 245 tierom,taktike ne zna, radi 2500 TPSa na bosu i ne ume da se pomeri i off tank paladin koji kao da je pao sa marsa ne moze da dovede jednog adda na snow(u retkim situacijama kada ga dovede ele shaman ili boomkin ga oduva sa snega instant),ljudi trce kao da su im jaja u plamenu sa 17 + debufova od malih pauka u kite fazi i nekako umiru...nista vishe nego losh pug i losa sreca...kladim se da ima veoma dobrih pugova isto kao sto je i ovaj bio los...isto je tako i na mom serveru kao i na svakom drugom,zato je ,,pug faktor,, totalno nebitan.

Takodje sumnjam da pugovi rade ToC 25 HM kao sto je neko pomenuo a da u tom pugu nema 20 + prenamuljanih altova i unsaved mainova nekih pro guildi,sto vec i nije pug zar ne ?

@mohican (video sam post dok sam kuckao:)

ti smatras da je pug merilo kvaliteta,nevezano za postojanje jake guilde na istom serveru,kako ocekujes da pugovi budu kvalitetni ako se top guilde servera takodje muche i grche sa main karakterima...zar nije logicnije da su pugovi kvalitetniji na serverima gde ima puno dobrih guildi sa ljudima koji imaju po 2 3 alta i puguju 6 dana jel su ocisitli sve u sredu,od servera na kome je top guilda rangirana kao 1000ta i muchi se ko rob 6 dana farm da zavrshi?

Jedna jaka gilda na serveru ne znaci nista. Postojanje pugova koji ciste sve ti govori da postoji mnogo mnogo gildi koji ciste sve ali koje nisu prve po kilovima. Ne menjaj teze sad, ti si komentarisao da je magtheridon do jaja server, a u stvari je bio prosecan, a izvikan zbog nihiluma.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tog pugovanja...

Ja sam sa altom u pug-u ubio anuba HM sa 29 pokusaja pre nego sto sam sa mainom uopste ubio sa guildom (doduse guilda se skoro raspala pa smo promenili server) na Ravencrest serveru.

Doduse sinoc smo uzeli insanity na 25, sto sa pugom ma koliko dobar bio nikada necu uspeti, jer je tu uvek faktor PUG.ali kao sto je rekao Sunshine: tu je i bilo mainova iz najjacih guildi sa servera,a ostatak su bili altovi.

Edited by stankevichijus
Link to comment
Share on other sites

Neki lik uzeo "100%" achivmenta.

http://www.mmo-champion.com/news-2/player-gets-all-achievements-shadowed-unit-frames/

"Technically he's still missing BB King (added with Patch 3.2.2) and his World Events achievements are down to 138/139 because of that, luckily a bug with an old PvP achievement gives him 165/164, that's how he got 986/986."

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Evo da pohvalim Xavius :P i sebe naravno. (Killi znam sta mislis o Xavijusu)

Algalon_killshot.jpg

Server first, igrajuci sa svojom ekipom, dinamikom kojom sam odredis... Priceless!!! Ima nesto u onome "prvi u selu ili poslednji u gradu"...

Kad si poslednji u gradu, tvoj gild koriste kao stepenicu da odu u jace... Kad si prvi na selu onda ti biras koga ces da primis... Uvek se probere dovoljno za dobre stvari.

Moja kita (server) veca teme su out btw, ali uvek se nesto zalepite... pravo je pitanje "Da li TI - TI LICNO uzivas u igri (pve/pvp/casual/hardcore whatever)" - samo se to zapitajte - ako je odgovor da, boli vas tuki sta neko kaze o onome sto ste postigli u ovome ili onome...

Edited by C o s a

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

aha, ja sam kapirao da posto se prethodnih par strana ljudi pljuju po serverima i ocenjuju .. :D

inace ovde gde sam sad pocinju jako da mi idu na k ljudi

svaki tim sa kojim pocnem da igram lepo ima mmr iznad 2300/400+

ali se obicno zavrsi tako sto se ljudi pojave posle 5 dana u igri sledeci put

50% servera je ne aktivno :( juce poceo 3v3 sa nekim dkom sto je imao skoro 2800 rating u 3v3

odigramo 30 partija i samo odjednom i moramo da palimo i mozemo da igramo sledeci put u ponedeljak

jebeni zivot i sve u kurac...

samo zelim da uzmem vise 2350 da mogu da imam jedan arena tabard :)

NEGO

odavno nisam kacio screenshotove neke i bustovo svoj epenis \o/

inc spam svega i svacega sto sam slikao prethodnih meseci

tezak zivot napredovanja ratinga prema 3k

1poen.jpg

dk dmg fail

40minsmaranja.jpg

eots u nasoj dragoj grupi misery pov horde

eotsumiseriu.jpg

facebook?

facebookutradu.jpg

neki pawneri :c

furiousgladitori.jpg

gear :(

kakosegearujuljudi.jpg

wg na al'akiru

kakoseigrawg.jpg

neo <3

neodrugar.jpg

gay parada :D?

paradaf.jpg

2500 pobeda

pobeda2500.jpg

2600 pobeda :D

pobeda2600tima.jpg

cuveny misery shaman i arena junkies spamer mrtav.

pobedashamanagladsvakes.jpg

vengeful gladitori mrtvi.

pobedavengefulgladitora.jpg

WAT SERVER? WANT ARENA?

serverarena.jpg

old school pobeda igrice

setkojizelimbroj.jpg

srbija :o

srbin.jpg

were u from ?

wereufrom.jpg

toliko za sad :D

Link to comment
Share on other sites

bloodx, evleh su nas u 2v2 sabili u roku od 10 sec nekoliko puta, jednostavno nismo znali sta da radimo protiv onog dmga :D i exerion je cini mi se igrao kao feral sa holy paladinom, i turtlovali su samo tako, partije su trajale po 30+ min :x

ovaj Xabre u tvom guildu, jel on sa Twilights Hammera ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...