Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam alta na Twilight's Hammer-u. Valjda su zajedno ta 2 servera u Blackout bgrupi. Ali to je lvl 17 alt, tako da nem pojma nista o lvl 80 tamo :p

Ako te zanima ally je tuga i zalost u tim low lvl bgovima kao i u osatalih 5 bgrupa u koje lvlujem (pokusavam :)). Tako da ako oces da lvlujes hordu tamo u BG, onda opusteno.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ok ae ovako

jel igra neko na balckout battlegrupi :D?

zanimaju me mishljenja i poredjenja u odnosu na druge grupe i slicno

Iz mog iskustva tj. igrao sam na Th

Bl que brz dobri bg-ovi msm dosta winova.Pvp timovi dobri ratinzi...

Sad sam na rampage que 30min 10min najmanje za isle of conq cekas jedno 30-40 min xD

Edited by Dzere
Link to comment
Share on other sites

trasnferovo sam se na al'akir

u trade kanalu sam nasao 2x2 i 3x3 tim sa ljudima koji u principu znaju sta rade

evo polako prema 2400 u 2v2 idem atm sa nekim paladinom kome sam kupio meta gem jer nije imao gold da gemuje

u svakom slucaju u odnosu na misery recimo 2x2 je dosta opusten a 3x3 je mnogo tezi nego tamo

jer kao sto dzere kaze ima bas dosta pvp timova/guildova i ljudi koji igraju samo arenu

i prakticno ovde na 2k u 3x3 imam osecaj kao da je 2300 u misery-u

svidja mi se i server dosta jer horda drzi WG prakticno non stop :)

jedina stvar koja se desava je da u 3x3 vlada totalna dominacija spell cleave timova i kad znaju sta rade sa ovim mojim setupom atm dk pala warr nema sta da se trazi u igrici

kapiram da mi treba priest/shaman paladin da facerollujem i onako solo ubijam ljude posto je warr prebolestan atm sa dobrim gearom

ali u svakom slucaju sam oduseljven cinjenicom da u trade kanalu se nalaze ljudi za 2200+rating igranje

mislio sam da tako nesto ne postoji sem na stormscelu recimo i outland alijansi ali sasvim slucajno sam sa sarmom usao u durotar prosle nedelje i kad sam video ko sve igra duele i da ljudi ustvari pricaju sa lvl1 likovima koji ih pitaju nesto bez ikakvih problema i slicno znao sam gde ide mojih 20e

postoje cak 3 pvp guilda u prakticno su skoro rangirani po tezini, trenutno sam usao u najgori u kome je req da se se joinuje 2k+ rating a ovi bolji guildovi imaju cak furious/deadly gladitore i drze high rankove u svim breketima i slicno

tako da cak moze i da se napreduje pvp karijera :) ako se dize rating naravno pa se nadju bolji ljudi za igranje i slicno

stvarno sam mislio da je mrtvav pvp i igrica ali jednostavno je bio u pitanju frostmane sa koga se 90% ljudi trasnferovalo koji igraju arenu

a i jos jedna stvar je sigurna sada a to je da po tome ko se duelise u durotaru i nasta lici trade kanal server moze da se provali kakav je vrlo jednostavno za jedno vece

i mislim da nikad u zivotu nisam video ovoliku kolicinu pvpera na jednom mestu cak ni u vanili kada je dosta ljudi igralo samo bgove

Link to comment
Share on other sites

taj minpojke je kreten, igrao sam sa njim 3v3 dok je bio na TH-u, konstantno je pio banish od lockova i padao sa mostova, a sad vidim da je na 2715 ratingu i prvi u battlegrupi, lulz. Toliko o wow-u i areni.

mozda je naucio/prestao da se drogira u medjuvremenu :)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

do sada nije radilo za srbiju

jedino ako su nesto promenili promenom na bnet account

a radi vrlo jednostavno

das nekome kome nije aktivan account i taj lik dobije lvl boost do 70og barem jako brzo koliko mi je jasno

A jbg nije to to...mislio sam da napravim novi account onda kao recruit prebacim 70locka sa drugovog acc i onda da nabijem 80 na brzaka xD al nmz gledao sam sada wowwiki :/

Link to comment
Share on other sites

item_49623.jpg

nasta lici bre ovo alo

344 dps i 3.7 speed

fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap fap ahh ... fap fap

/charge, recklesness, bladestorm = gg :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...