Jump to content

Na terapiji


Swiper

Recommended Posts

Manojlovic je jedan od nasih naj glumaca definitivno... Ja ne mogu

da verujem da je JEDNA USRANA TV STANICA KONACNO POCELA DA EMITUJE

NEKU NORMALNU SERIJU zapravo, to je ono sto me najvise cudi...

I da bude zalosno, to nije bila RTS niti B92 niti Pink vec daleko

skromniji domaci FOX... Thumbs up !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Za one koji ne znaju.Serija Na Terapiji je nasa verzija americke serije In Treatment

http://www.imdb.com/title/tt0835434/

odnosno originalno izraelske BeTipul

http://www.imdb.com/title/tt0466345/

Scenario je bukvalno identican americkoj seriji,odnosno i izraelskoj,posto su i amerikanci koristili originalni scenario.Neke stvari su naravno prilagodjene nasem podneblju.Ova serija se zasniva iskljucivo na individualnim kvalitetima samih glumaca i dobro napisanom dijalogu,sto je u slucaju americke serije odlicno funkcionisalo.Za sad sam zadovoljan kvalitetom nasih glumaca i scenarijem,mada ima nekih stvari koje su mogli bolje da prilagode.Nisu bas toliko stvari iz originalnog scenarija morali da ostave,neke stvari deluju izvestaceno.Miki Manojlovic pravi neverovatne face i tu je bolji od Gabriel Byrne-a,ali je ovaj bolji u interpretiranju same hladnoce jednog psihoterapeuta i zna bolje da se naljuti.No,prosla je samo jedna nedelja plus od juce epizoda.Videcemo kako ce se do kraja stvari odvijati.Mislim ja znam kompletnu pricu posto sam gledao americku seriju(obe sezone),ne mogu tu puno da izmene.Gledam,jer mi je zanimljivo da vidim kako su nasi odradili neke stvari.

Link to comment
Share on other sites

Manojlovic je jedan od nasih naj glumaca definitivno... Ja ne mogu

da verujem da je JEDNA USRANA TV STANICA KONACNO POCELA DA EMITUJE

NEKU NORMALNU SERIJU zapravo, to je ono sto me najvise cudi...

I da bude zalosno, to nije bila RTS niti B92 niti Pink vec daleko

skromniji domaci FOX... Thumbs up !!!

fox nije domaci zar ne :)

osnovao ju je drugi najveci svetski medijski konglomerat, i najveci vlasnik sa 49%

inace retko simpaticna stanica, nesto izmedju 3k i bk rekao bih :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

serija je predobra!razocarah se i ja kad sam cuo da je original izraelska,al radnja,gluma,improvizacija sve sve mi se svidja.

ne znam tacno kako se zovu glumci a i mrzi me sad da trazim:)

ponedeljak maja ima tako zajebane oci.sergeja necu ni da komentarisem:)mala ana sreda POKIDALA...+je jebeno preslatka,ima nesto u njenom glas, ne znam,kao hipnotisan sam kad je gledam:)jezdic i zena mu imaju zajebanu pricu,ono maltene ne zaplakah kad im miki rece abortiraj:)

jedino mi ona njegova mentorka malo smor.nije da nesto lose glumi(nije ni da blista budimo iskreni),al mi je onako nekako iritantna kao pojava.

miki kul ez ajs ftw.

koga mrzi da rapidsheruje ima na crnojberzi.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...