Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

E, ne seri vlado :D

Realno patike su ravni klincu, svi su u fazonu ima ih moj najbolji drug/arica, nosicu ih i ja :D

Patike idu samo sa onim shushkavim trenerkama, koje neki likovi zategnu (tj uvek se zatezu) dole kod zgloba i podignu charape do kolena...

Uz farmerke ne mogu da idu nikako, definitivno...

Ceo projekat airmaxa mi je fake.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa drugog foruma, nekom baji su naplatili $100 dolara za 10 minuta pregleda kod zubara, OP postavlja topik i :

$100 for 10 min ... ~ $1000 / hr ... what do you think whether it is a rip or not?

(Always ask how much for consultation beforehand)

Gubim vreme vec dva dana nista ne ucim,spavam, gubim vreme a nikako da sednem da jebeno ucim......

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

mogu da idu uz farmerke, ne mislim na fegetske poluzenske farmerke, koje idu uz nogu pa se naboraju dole, vec nesto sira varijanta :)

a sto se tice toga da su svi u fazonu da ih moraju imati, to je druga stvar, ja o tome i pricam, da cu ih nositi ako mi se svidjaju, ne obazirem se na gomilu debila koji ih nose jer ih jednostavno moraju imati, i u stanju su da daju 5k za fejk kinesko govno, umesto da za te pare kupe odlicne, kvalitetne patike u bilo kojoj sportskoj radnji

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam rur ponovo, Kruko je imao nadimak Kaizer Soze iz nekog razloga.

kako to mislis "iz nekog razloga?" :|

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Baš sam se lepo naspavao nešto, i nije mi ni bilo teško da ustanem. Jedino što sam pola noći spavao nekako retardirano pa da se nisam slučajno probudio da pomerim jastuke ko zna kako bi bilo :)

@ outleti - Ja sam skapirao da su ti outleti sranje, odnosno možda ima jedan dva modela koji su baš povoljni, sve ostalo ima cene kao na drugim mestima.

@ san i kruko - hahaha :)

Link to comment
Share on other sites

Vudu je moj drugar.

Samo se plasim Vitje.

dok prava opasnost dolazi sa sasvim treće strane. uozbilji se i prestani da troluješ.

dok je Vlade niko ne treba da se boji bana.

Vlado pile ljubi te cika Vene

ja više ni ne mogu da pohvatam koliko taj vlada ima altova i koliko puta sam ga banovao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...