Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo mi ga Nemke pregleda neke pravnicke stvari oko mog potencijalnog skucavanja.

Ko Tufir je jebote kad nabija one papire i ugovore na lice i iscitava podatke.

Ja sam pobegao jer ne mogu vise :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hot tamale hot hot tamale

Kakav dobar rejv bejashe sinoc ah

Lepo sam se proveo

Sad cu se sigram pa uvece na pijanchenje, mamurluk u najavi

Kad smo vec kod toga, ajde opet me potsetite, kako sprechiti mamurluk ujutru ? Kapiram da necu moci da se napijam vode jer cu verotavno baciti peglu od tolike technosti pored piva, znaci mora da postoji neki alternativniji nachin ? (bez naravno onog NEMOJ DA PIJESH LOL)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod toga, ajde opet me potsetite, kako sprechiti mamurluk ujutru ? Kapiram da necu moci da se napijam vode jer cu verotavno baciti peglu od tolike technosti pored piva, znaci mora da postoji neki alternativniji nachin ? (bez naravno onog NEMOJ DA PIJESH LOL)

Night Fever, prasak koji razmutis u casi vode. Popijes par sati pre konzumiranja alkohola i sutra ko nov. Trebalo bi da postoji u svakoj bolje snabdevenoj apoteci, crna kesica sa nekim pink/roze slovima... Ne koristiti previse cesto jer izgleda moze da se razvije imunitet kao sto se meni desilo izgleda :).

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa ekskurzije! Nisam! I nikita, zena me je verno docekala, in you' face!

Imam temperaturu, boli me grlo, od silnoga opijanja na ekskurziji. E, ta mladost....

@mamurluk: sta god sam ikad pokusavao, uvek sam bacio peglu, kad tad. Tako da sam dosao do zakljucka, da o'ma ujutru bacim peglu i nastavim normalno.

Btw, zasto su mi svi clanovi na ignore. Neki veliki fejl. [:D]

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Da da, cuh da ste stigli jutros u pola 6 lol. Zvao me drugar, ima silnih dozivljaja da mi naprica, cak mi je ispricao ceo istorijat zasto se pokacio sa nekim iz medicinske u diskoteci i zasto je trebao da dobije batine od obezbedjenja :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Night Fever, prasak koji razmutis u casi vode. Popijes par sati pre konzumiranja alkohola i sutra ko nov. Trebalo bi da postoji u svakoj bolje snabdevenoj apoteci, crna kesica sa nekim pink/roze slovima... Ne koristiti previse cesto jer izgleda moze da se razvije imunitet kao sto se meni desilo izgleda :).

Night Fever se zove prashak ?! :D

Ovo moram da nabavim, vec zamishljam sebe kako ulazim u apoteku blizu gajbe, gde me sexy apotekarka onako bezobrazno gleda i ja joj kazem DAJ MI NAJT FIVER OCU SE NAPIJEM VECERAS

u tom momentu izlece gazdarica apoteke iz oblizhnje kuticije aspirina i zove moju kevu da joj kaze namere

Bicu kazhnjen 2 nedelje :((

Link to comment
Share on other sites

Bio malo da se prošetam, onda kao da kupim bavarsku kiflu, ne znam otkud mi ta ideja, odem u Bulevar, ono nikad gora bavarska kifla. I nemam pojma što sam ovo napisao :)

Sa druge strane rade se šine na bulevaru, pa ako biste negde tramvajem, nemojte :)

Link to comment
Share on other sites

mozda se ne koristi jer je mnogo retardirano da kupujes prasak protiv mamurluka

Kad budes krenuo da radis i da ustajes u 7 onda ces razumeti zasto ne mozes svaki ponedeljak da zoves sefa i da mu objasnjavas da si nesto boles'an i da ne dolazis na posao ;).

Night Fever se zove prashak ?! :D

Yep :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...