Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi, sprcali mendzija...:)

Dobro jutro...

borba sa organima drzave Srbije se nastavlja...~1.000.000 (samo za 1 godinu) dinara pokusaja kradje od strane istih je spreceno juce...idemo dalje...:)

(naravno, u firmi se nisu mnogo uzbudili/obradovali zbog toga) :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nista gore nego kad se probuds sa bolom u glavi... bar je bolje nego bez glave... na poslu nema 4 radnika, palo sve na nejaka pleca direktora :P

s druge strane, javili mi da ce mi stan biti useljiv do sredine decembra.... sreca sreca radost!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e, fafajte mi kobas!! :)

inace, nemke, pazi se dodatno ovije dana, vozim po tvom kraju ;)

E, javi se, pa da nateramo Ivketa na trcanje...:)

Sta vozis? Bajs?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

brate pomozimo vuduuu!

"bio sam jutros na pijaci da uzmem malo kajmaka i par jaja i nesto jufkica. kakve ribe tamo zvrjuuu"

jebote sad gledam ispada kao da prozivam vudua!

Vudu ti si drugar, ja to da se nasalim

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Bio od 8 na faksu, i sada sam mnogo dobro raspolozen, kupio CD Lily Allen i uzivam...

Sada opet na faks od dva na 4 sata starog Istoka i Grcke a onda neko zajebavanje veceras nadam se !

Sutra Borrrrr jeeeeeeeeeaaaaheheaheaha !

cao lesko!:d

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ahahah...

Piksiju opet poništen gol s centra

from B92 Sportske vesti

Trener Nagoje Dragan Stojković Piksi postigao je pogodak sa pola terena na utakmici sa Jokohamom, ali je zbog toga dobio crveni karton.Stojkovićev Grampus je poražen u 29. kolu na gostovanju F-Marinosima rezultatom 2:1, a trener Nagoje je u 85. minutu iskoristio prekid zbog povrede jednog domaćeg fudbalera i loptu koja je stigla do klupe, preciznim udarcem sa pola terena poslao u gol Jokohame. Sudija nije imao razumevanja za potez legende Grampusa, pa je ostatak meča Stojković posmatrao sa tribina.

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

je li moze nesto da se uradi sa razmakom izmedju postova ? na darku je previse taman a na svetlom previse svetao ?:) pa se ne vidi na prvi pogled gde je kraj posta :) samo to da se sredi :) kao sto je kod orange skina

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...