Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa imam :) ali te drugarice nece da mi dodju sutra na rodj.. tj. nismo u kontaktu u poslednje vreme pa je ne zovem...ali probacu da im ubacim neku "obicniju" drugaricu u pricu :D

eno ti ga ana.rs forum tamo!

mimoisao sam se sa ivanom :) koliko je bio izgubljen haahhahahha :) i nisam znao da ima sede :) mora da su od preseljenja :DDD

gde?

Link to comment
Share on other sites

kod platoa :) prolazis pored mene i ne vidis me zastanes ja krenem ka tebi ti krenes napred ja kazem sisaj kurac necu da te jurim ! hahaha

e izvini, tražio sam ortakinju :)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti jebeni mts i njihove jebene prepaid dopune,koje mozes da uplatis samo u slucaju da te neverovatno usere trafika na kojoj radi...

Taj MTS je show. Danas sam ushao u njihovo predstavnishtvo i pokushao da kupim prepaid broj. NEMA!! U MTSu ne mozesh da kupish 064 ili 065 broj!! Izashao sam i pocheo histerichno da se smejem. JEBOTE!

Kul dan na faxu inache, sutra i prekosutra samo po 2h, mogao bih neshto sad da uchim, al' mislim da cu ipak da pikam WOW.

.

Link to comment
Share on other sites

ma,slepci!

zato sam resio da predjem na telenor postpaid,sa onim tarifnim paketima. ko jebe ove,8 godina imam broj kod njih i uvek isto sranje oko uplacivanja kredita,bolje da su ostavili one kartice,sto sam upises kad izgrebes. ovo sa e-dopunom radi samo kad je crveni dan u kalendaru... i to ako nadjem trafiku na kojoj ima!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ma,slepci!

zato sam resio da predjem na telenor postpaid,sa onim tarifnim paketima. ko jebe ove,8 godina imam broj kod njih i uvek isto sranje oko uplacivanja kredita,bolje da su ostavili one kartice,sto sam upises kad izgrebes. ovo sa e-dopunom radi samo kad je crveni dan u kalendaru... i to ako nadjem trafiku na kojoj ima!

Ja ti tek Telenor ne bih preporuchio, sa njima sam imao nezgodnih situacija i to bash na post paidu, a vec sam post paid kod njih 4tu godinu. :C

Edited by jasamnepismen

.

Link to comment
Share on other sites

Dao sam otkaz (bio sam programer), od ponedeljka sam kao kelener. Ne mogu vise da programiram kretenima word dokument da njihove space ispravljam i centriram text. Jebes ti to gde god ima da se klikne neko dugme zove se programer ?! Juce me zvali da im popravim klimu. I onda dodje direktor i kenja mi kako nista nisam napisao od programa !

http://www.youtube.com/watch?v=xIiQbcVhO9M

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...