Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio mi je smešan i simpatičan flajer dok nisam došao do dela kad se iseravaju po crkvi. koji su to kompleksi, jebo te

Nasa crkva i jeste za ismevanje. Notice, crkva ne bog.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

od jutros zavrsio sa matorim pechenje "meke" rakije... a sad da se prepeche :D

moram kupiti neku frulu pa da frulim pored kazana, obujem vunene charape opanke bash ne moram, jagnjeci prechnjak u dzep i iiiihajjj

sad se vrnuh sa basketa, zadovoljan :) nedeljno 4 termina sporta i 3 termina cod-a... kvalitetno ispunjeno slobodno vreme [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzabe kad sam sad skontao da nemam vise double layer diskova za rezanje igara, tako da prc igranje novog pesa do sutra.

jebem ti nedelju!

nista,onda lepo opali tf2,i superiska! :D

in other news,imao sam rodj,bilo do jaja,takmicili se klinci protiv matoraca,bas je bilo zanimljivo. Sad u 10 igramo neki cs,mora da se pobedi! :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sta ti nije jasno kod tog "ne razumem" klub je nevidjeno sranje ....

... al opet se nisu ponašali ko matori isprdci koji izlaze u plastik i tjub.

evo, ja razumem zašto je tebi tjub kul. al to samo govori kakav si čovek. :D

ja kontam da je više fazon što su klinci od 18-20 godina po našim merilima sranje - bitnije im je ko se kako obukao nego da se provedu, i onda dođeš u klub gde svi stoje sa pićem u ruci i poziraju u najnovijoj jaserci umesto da se zezaju.

@ mohican

Ako ti se ne svidja ekipa, to razumem. Ali ako ti se ne svidja muzika, ne pricamo isti jezik.

@ Ivan_

Gomila je takvih likova, ali who cares?

I zasto generalizujes stvari? Ne znas cak ni sta ja gotivim u Tube-u. Ja u klubove izlazim samo zbog muzike. Sa par ortakinja igram celo vece i ne zanima nas niko vise. U pola 5 najznojaviji izadjemo iz Tube-a. Cak se i ne secam kada sam poslednji put rezervisao bilo sta u bilo kojem klubu. Da sedim - mogu i kuci.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam ubio jebenog komarca u sobi. Jebini komarac jebeni 19tog Oktobra je pokushao da mi pije krv! Alo jebeno je hladno napolju otkud jebeni komarac da mu jebem jebeno jebanje.

hmmm...vreme je za spavanje...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...