Jump to content

Video clip


zEki

Recommended Posts

http://www.totallycrap.com/videos/videos_d..._beating_video/

Tekst i video sve govore, ne zelim da me neko pogresno shvati da ja branim nekoga ili nesto ? Samo me interesuje zasto neko toliko zeli da manipulise ?

Ja se izvinjavam sto sam bio kratkoreciv i da ne doslo do zabune, a ovim zelim to da napomenem da stavljam naglasak na godine ovih ljudi kako na video snimku tako i ovo sto slusamo u poslednjih 10ak dana. Da li se ovde suocavamo sa globalnim problemom zbog koga je krivac iskljucivo medij kao jedan vid komunikacije izmedju ljudi sobzirom da internet slobodno danas mozemo nazvati kao bitan faktor u medijskom svetu. Pa da li onda zaista treba da sumnjamo da li postoji bog, djavo pakao i raj ? Da li su nasi preci bili glupi i neobrazovani ili smo to ustvari mi danas, njihov strah koji smo mi danas postali ? A ? I mi smo ti koji smo slepi i glupi pa ne vidimo jedno poredjenje, paradoks ! Zemlja je bog, ovaj zivot sto ga zivimo raj, a u zemlji zivot pakao ? Jebote, idesh u kurac !

Anyway RIP i za francuza i amera.

o/

Sorry za cimanje oko citanja !

Ae

Edited by zEky

V

Link to comment
Share on other sites

Pa da li onda zaista treba da sumnjamo da li postoji bog, djavo pakao i raj ? Da li su nasi preci bili glupi i neobrazovani ili smo to ustvari mi danas, njihov strah koji smo mi danas postali ? A ? I mi smo ti koji smo slepi i glupi pa ne vidimo jedno poredjenje, paradoks ! Zemlja je bog, ovaj zivot sto ga zivimo raj, a u zemlji zivot pakao ? Jebote, idesh u kurac !

Zombiji ispranih mozgova koji nisu sposobni ništa sami da urade već nam za sve treba nečija pomoć, izgubili smo pravu moć jer smo to dozvolili i prepustili se uživanju u stvarima za koje nam je rečeno da su nam neophodne da budemo srećni. Niko više ne veruje svojim instiktima, osećanjima, telu već tražimo pomoć sa strane da nam neko drugi kaže kako treba da vodimo život na svim nivoima. Nametnuta učenja od medija, crkve, prave samo još veća sranja pa ljudi zbog mržnje ne mogu više ni da vide šta je istina. 

:(

ljudi su go kurac

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zombiji ispranih mozgova koji nisu sposobni ništa sami da urade već nam za sve treba nečija pomoć, izgubili smo pravu moć jer smo to dozvolili i prepustili se uživanju u stvarima za koje nam je rečeno da su nam neophodne da budemo srećni. Niko više ne veruje svojim instiktima, osećanjima, telu već tražimo pomoć sa strane da nam neko drugi kaže kako treba da vodimo život na svim nivoima. Nametnuta učenja od medija, crkve, prave samo još veća sranja pa ljudi zbog mržnje ne mogu više ni da vide šta je istina. 

:(

ljudi su go kurac

ovaj covek me razume.

V

Link to comment
Share on other sites

Zombiji ispranih mozgova koji nisu sposobni ništa sami da urade već nam za sve treba nečija pomoć, izgubili smo pravu moć jer smo to dozvolili i prepustili se uživanju u stvarima za koje nam je rečeno da su nam neophodne da budemo srećni. Niko više ne veruje svojim instiktima, osećanjima, telu već tražimo pomoć sa strane da nam neko drugi kaže kako treba da vodimo život na svim nivoima. Nametnuta učenja od medija, crkve, prave samo još veća sranja pa ljudi zbog mržnje ne mogu više ni da vide šta je istina. 

:(

ljudi su go kurac

pa ljudi su postali nesposobni jer su se otuđili od boga Isusa Hrista. Prepustili su se uživanju u materijalnim bogatsvima, zanemarujući duhovna bogatstva. Život treba voditi putem Isusa Hrista, jedinog pravog spasitelja ljudskog roda. Učenja od strane crkve nisu nametnuta, a kamoli kao što ti kažeš "prave sranja", naprotiv - učenja crkve oslobađaju i uzdižu.

ljudi nisu go kurac, ljudi su deca božija.

God bless you.

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi su postali nesposobni jer su se otuđili od boga Isusa Hrista. Prepustili su se uživanju u materijalnim bogatsvima, zanemarujući duhovna bogatstva. Život treba voditi putem Isusa Hrista, jedinog pravog spasitelja ljudskog roda. Učenja od strane crkve nisu nametnuta, a kamoli kao što ti kažeš "prave sranja", naprotiv - učenja crkve oslobađaju i uzdižu.

ljudi nisu go kurac, ljudi su deca božija.

God bless you.

u slucaju da napravite neki greh bog ce vam oprostiti ako platite neki dolar :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Crnja ko crnja nemo se tripujete idu crnje u crkvu svake nedelje da se prosvetle da budu pomilovani od strane boga bla bla bla

Poenta je da sve vishe ima klinaca koji imaju mrvu mozga u glavi i bole ih kurac za sve. Jer ih roditelji nisu vaspitali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...