Jump to content

Veliki Brat


sinister

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nikada nisam gledao VB, ali ovoga puta sam odlucio da ga izricito bojkotujem. Uvrede za mozak ne zelim vishe da trpim. Samo cekam kada ce se pojaviti emisije sam MTV "Paris' BFF" u domacoj reziji, "JK BFF".

Shto rece onaj psihijatar, kada vidish to na televiziji, dodje ti da se odma prijavish za ruski rulet.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Juce sam bio par sati tamo u studiju VB-a, nesto smo drndali oko video stream prenosa za mondo portal, kao i prve sezone sto je bio slucaj... Ne bio im ja u kozhi, mislim onima sto rade tamo... koji shtap-kanap jbt, koja gomila ludaka, pa tek kad dovedu ukucane i voditelje i publiku da urla, to je onda TO, raspad sistema, brain storm najgore vrste [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ahaahahahahha koji win od VB pa sta ocete to je slika i prilika nase zemlje, dobro i okolnih to ce ici na svim televizijama u regionu sto je uzas a i na YT ce biti... stvarno treba srusiti b92 i ovako nisam imao lepo misljenje o njima sad vise nemam uopste nikakvo... Onu makedonku bi odvalio od penisa [:D]

Link to comment
Share on other sites

Karlo je tu jedini normalan od njih. On vam je MC Karlo - host Ovo Je Moj Grad festa vetj koju godinu u nazad i jedan od organizatora.

Cenim da ce jedini biti prirodan i kul u isto vreme jer fura taj neki svoj fazon shashavog dizajnera sa pozadinskom prichom...jer jeste takav a ne projektuje to.

Tako ako zdrav razum pobedjuje - Karlo, al poshto je ovo srbija - pobedjuje ona sandra ili violeta koja god prva se skine

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...