Jump to content

Californication


Corey

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lik koji u celoj seriji ne radi nista drugo nego jebe sve okolo, pravi decu drugim zenama (prva sezona?), radi milion i jedno sranje i sad odjednom kao "AAAAAAA ALI ON JE JEBO "DEVOJCICU" od 16-17 dina, THAT'S BAD SIR! VERY BAD!". Americko iseravanje ... lazni morali ;) Plus, ima dokaze da nije znao ko je, ni da nije znao koliko ima godina, i na sve to ona moze to da mu potvrdi jer je rekla da hoce ...

Seriju volim, ali kraj je sugav, ne privlaci me da gledam sledecu sezonu (koju cu naravno gledati, jelte). Dexter me je mnogo vise odusevio.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

I ja volim seriju, ali i meni je pomalo shugav taj kraj kao "jebao je devojcicu od 17 godina" za koju pritom nije ni znao da je maloletna i koja je pritom zavela njega (ne da je bilo tesko, ali ipak)... to mu je verovatno i najbanalnija stvara od svog sranja sto je radio... mislim Karen ga je navatal kako lize picku drugoj zeni i sve kao posle kul... a onda zbog ovoga kao neko sranje ispadne, malo je shugavo ipak.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Bitnije je to sto je ta klinka prakticno deo porodice , sto slucaj svrstava u "skoro pa incest" kategoriju. U Kareninim ocima i ponajvise , jer je ipak ona bila majcinska figura u njenom zivotu. Trebala je da joj postane i maceha, i ziveli su zajedno neko vreme dok je bila sa Bilom (Miinim tjaletom).

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E ljudi nasao sam ovde da se neko interesuje za californication! Odlicna je serija, saznao pre 5 dana za nju! Ako moze mala pomoc oko prevoda za sezonu 2 ne mogu da nadjem nigde, pa ako ima neko bio bi zahvalan! Nije da mi treba prevod ali za neke fore se iznerviram ako ne znam sta znace,a desi se, slicno iskustvo i sa hausom imam. Aj vidite plz!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...