Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je generalno problem da budem zadovoljan pranjem jer mi je ortak drzhao perionicu na Djermu i stvarno, iako mi nikad nije naplacivao, prao mi je fantastichno, shto nije bilo samo zato shto je za mene, svima je bio isti tretman. Moram njega da chekam da opet otvori perionicu, ne vredi drugachije. :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, i to je jedan od faktora, taj licni trip:)

recimo, ja sam zadovoljan ako ne naprave bas neko sranje tipa ne ociste pikslu ili ne obrisu prasinu sa table ili imam tragove od krpa po staklima...a kad mi naprskaju tablu i volan, uglancaju svaki delic i polome se oko sitnih flekica sa nekim tamo sredstvima, onda sam presrecan:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad skoro prao na Konjarniku u Ustanichkoj, preko puta good food-a, neko mi reche da je ta novijeg datuma perionica. Za 450 dinara su mi super oprali, obrisali stakla iznutra shto se retko ko seti od ovih drugih maloumnika, namazali gume i namazali tablu. Ako te ne mrzi, overi njih.

Bas cu da probam, posto kako je krenulo sa pranjem, vec sutra ce me politi blatnjavom vodom perachi ulica, tako da ce biti prilike da ih overim sto pre :))

Sto se piksle tice, tu nemam iskustva, posto se ne rabi u kolima, ali recimo neko je recimo karminom ili tako necim malo masnijim uspeo da mi zamazhe zadnja leva vrata, negde oko kvake, i bio sam na jedno pet pranja i niko to nije ocistio ... i bas mi je zanimljivo da vidim da li ce se neko setiti :) taj ko se seti ima da mu platim vishe :)

Link to comment
Share on other sites

Bas cu da probam, posto kako je krenulo sa pranjem, vec sutra ce me politi blatnjavom vodom perachi ulica, tako da ce biti prilike da ih overim sto pre :))

Sto se piksle tice, tu nemam iskustva, posto se ne rabi u kolima, ali recimo neko je recimo karminom ili tako necim malo masnijim uspeo da mi zamazhe zadnja leva vrata, negde oko kvake, i bio sam na jedno pet pranja i niko to nije ocistio ... i bas mi je zanimljivo da vidim da li ce se neko setiti :) taj ko se seti ima da mu platim vishe :)

Pa ne okreci im vishe glave ka vratima i necesh imati te probleme. :P

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

a jeste provalili da je u cosku na tvu pisalo SRB - ROU .. zanima me na kom se to jeziku kaze ROU :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima zasto NVO jos uvek postoje posle onog sverca droge.

Pomoc za decu sa posebnim potrebama, ha-ha.

desi neo :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...