Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Verovatno jesam. Zivim tu u bilizini, moguce da sam isao da hasam.

Video sam tu iz 32ke nekog lika koji je bio isti ti :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jao, jao, kako cu ja da prijavim svog sefa finansijskoj inspekciji onog momenta kada nadjem uskoro drugi posao. muda cu mu kroz nozdrve proterati

Onda ce lepo da sedne sa njima na janje, za 2 sata ce se inspektori poveriti njemu "ma znali smo odma da sa tim cupavim nesto nije u redu, mislimo i da je narkoman, hik"

Nakon toga nebo je granica.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

s obzirom koliko ima godinu, verovatno bi overio posle prvog udarca u glavu, tako da bi igi opet najebao. covek je zapravo nepobediv.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne bi se ja zalio da me ne koristi u svrhe koje nisu definisane mojom strukom i mojim radnim mestom (jer niti radim za pare i jer je mega kriza u domacoj arhitekturi), kao npr sto moram da nosim u 4-ti sud ili u zemunsku opstinu neke dopise, spise koji su gluposti samo da bi se izbegle izbacivanja iz dva stana od po 80 i 70 kvadrata koja su nadzidana na zgradi iz 19tog veka u centru zemuna...da ne govorim druge gluposti koje ukljuchuju i njegovu snajku koja misli da ja treba da joj ja odem po rol virshle jer nju mrzi da se obuva...mnogo puta ne znam da kazem ne, ali ovog puta nisam.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne bi se ja zalio da me ne koristi u svrhe koje nisu definisane mojom strukom i mojim radnim mestom (jer niti radim za pare i jer je mega kriza u domacoj arhitekturi), kao npr sto moram da nosim u 4-ti sud ili u zemunsku opstinu neke dopise, spise koji su gluposti samo da bi se izbegle izbacivanja iz dva stana od po 80 i 70 kvadrata koja su nadzidana na zgradi iz 19tog veka u centru zemuna...da ne govorim druge gluposti koje ukljuchuju i njegovu snajku koja misli da ja treba da joj ja odem po rol virshle jer nju mrzi da se obuva...mnogo puta ne znam da kazem ne, ali ovog puta nisam.

Matori, znas onu stavku " Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca ".

Rol virsle, pranje tepiha, prenosenje ormara, kuvanje kafe.... sto rece neko, nebo je granica !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...