Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

El kamena kula sa lukom ona koja se vidi na vrhu litice kada se pogleda na gore dok stojim ispred kuce onog bandita koji zivi sam u kuci?

Malim stitom mogu da boikiram svaki napad kada se borim sa ljudima. El ovo svima ovako ili? Koja je poenta onda bilo kog stita osim malog? Pobedih sve borce u areni, ukljucujuci i Brogara, sa snagom 10, macem i malim stitom.

Kako da nateram pijanog lovca Louisa da mi da svoje parce maca? Imali smo vec jedan opsiran dijalog, dao sam mu pivo, kasnije se ispostavilo da je i trener, ali opcija za "daj mi parce maca" je nestala i vise je nema u dijalogu. Treba li da ga odzeparim?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, setio sam i ja sada. Pitao sam ga u prethodnom sejvu. Ali ko ne proba pa ne ucita ponovo da vidi kako se grana dijalog, tesko da moze da zna. :)

Ima li nacina da se prica sa "belim anterijama, aka ratnicima reda" bez da me umlate i odvedu u manastir cim me spaze? Odradio sam sve u mocvari i sreo se sa Donom. Fincer daje kvest da se osvoji kamp blizu mocvare, ali ako to uradim direktno se konfrontiram sa jednom frakcijom u igri + ubijam jedog NPC-a koji ima ime. A ja bih da muzem kvestove bez da se pridruzim nekome dokle god mogu.

Ja sam nasao "avg-rsn.mds" i radi samo sa tim + DT. Nema mini imidza niti kreka. Osim ako nije vec krekovano...

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tek počeo..

Došao do one farme, odradio farmerske kvestove, sakrio se dok su beli mundiri prošli, prošvercovo se u grad, potrosija goldije na blacksmithing i strength treninge, i kresnuo Olgu. I dalje sam ono "neopredeljen" (što mi i odgovara), iako sam razgovarao sa onim šerifom harbor towna. Imal' neki savet? Jab' da bidnem neki što bije sas mač ko nezdrav.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Savet svima koji zele da "muzu" questove ili da istrazuju sto vise a da se ne opredele. Kad se jednom udje u grad postoje 2 nacina da se izadje iz njega *ok, legitimna* a oba zahtevaju da se opredelis za jednu od frakcija. Ako juris Dona onda izlaz ti bude onaj tunel a ako radis za Order ona ti Commander Carlos da papirce koje te preporucuje za Manastir i sa njim mozes da izadjes. Rekoh 2 legitimna nacina, ja sam iskoristio treci i preskocio sam zid.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kako sljaka pikpoket? U dijalogu se pojavi opcija za to i kada kliknem vidim inventar sa linijom ispod. Mogu samo jenu stvar da maznem.

Nema XP-a!? Mogu li i stom NPC-u 2x da kradem stvari ili ja kao u G2?

Isplatili se da se uci?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Eo, ja presao upravo.

Overall utisak - nije lose. Kao i uvek najbolji deo mi je onaj pocetak - sredina gde se snalazis kako znas i umes, 90% stvari nisi otkrio itd. Posle kad krene pri kraju fajt protiv horde protivnika vise nije zanimljivo toliko, tj. nema jaku neku pricu koja ce da podrzi to allround klanje.

Btw, ovo jeste spoiler, ali bolje svi da ga procitaju. Ja sam se zajebao i gutao sam one +strenght potione ko lud. Problem je to sto te svi traineri treniraju strenght samo do level 100, kad predjes 100, niko vise nece da te trenira.. te ako zaista zeli neko da se nabudzi, treba da budzi strenght do stotke, a tek onda da guta potione.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Eo, ja presao upravo.

Btw, ovo jeste spoiler, ali bolje svi da ga procitaju. Ja sam se zajebao i gutao sam one +strenght potione ko lud. Problem je to sto te svi traineri treniraju strenght samo do level 100, kad predjes 100, niko vise nece da te trenira.. te ako zaista zeli neko da se nabudzi, treba da budzi strenght do stotke, a tek onda da guta potione.

Pa zar nije bilo tako i u G1 i 2 :)

Sta pricate sneak rula, svi tr00 rpgeri igre igraju tako da pokupe sve sto nije zakucano za pod, a za to mora sneak!

Aj mi objasni kako da opustosim neciji inventar, a ne samo 1 stvar da maznem?

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Naljutis ga, on krene da te bije, ti prebijes njega, pokupis mu stvari, bacis ako je neophodno "Tell Joke". Pickpocket je tu stavljen kao 1. nacin da se uzme neka kinta 2. nacin da se uzme neki item 3. nacin da se uzme neki quest item. A ne da uzmes NPC-u sve sto ima. :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vas je igralo sa mage-om??? Vrlo je zanimljivo, pocetak je tezak, posto nisam ulagao poene niusta...ali sam odmah u cepteru 2 izucio fireball lvl 7, i onda je jebanje keve..znaci svi padnu u dva kasta...cak e i prelako rekao bih...treba skupljati mana plantove i praviti potione, ali to nije nikakav problem...probacu posle sa surovim fajterom cisto da uporedim, ali ovo je prilicno lako...

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Naljutis ga, on krene da te bije, ti prebijes njega, pokupis mu stvari, bacis ako je neophodno "Tell Joke". Pickpocket je tu stavljen kao 1. nacin da se uzme neka kinta 2. nacin da se uzme neki item 3. nacin da se uzme neki quest item. A ne da uzmes NPC-u sve sto ima. :)

Bice da sam ja alavi gramzivac :D

Koliko vas je igralo sa mage-om??? Vrlo je zanimljivo, pocetak je tezak, posto nisam ulagao poene niusta...ali sam odmah u cepteru 2 izucio fireball lvl 7, i onda je jebanje keve..znaci svi padnu u dva kasta...cak e i prelako rekao bih...treba skupljati mana plantove i praviti potione, ali to nije nikakav problem...probacu posle sa surovim fajterom cisto da uporedim, ali ovo je prilicno lako...

Ja cu postati mag. Zato i nisam dao LP ni na sta sem na lokpik i alhemiju. Tukao se sa Donovim ljudima sa macem i maloim stitom. I dobijao ih bez problema. Ili ljudi uopste nisu problem 1 na 1 jer stit sve blokira, ili sam ja nabasao na neki bag. Ceo gotik serijal meni postaje prelak posle nekog nivoa.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Auto-leveling monstera? Pa to je tak retardirano, osim možda u nekim izuzetnim situacijama, ali retardirano never the less.

Nego, čemu služe AP poeni koji se gomilaju sa odrađivanjem achivmenta, jel se nešto kupuje sa njima van igre, ili se koriste za nešto u gameworldu?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da javim da mi radi na :

1.6GHz

2 GB RAM-a

Gainward 7300 256 ram

Neshto mi je shmeljava grafika...mislim da je neki bug ili cu morati da skinem nove drivere. Bilo mi je sve normalno, i onda je pocelo u jednom momentu da bude nekako loshe...neki bagovi i mutno i shta ti ja znam u pola dva ujutru!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Krenuo juce.Malo sece u gradu,ali generalno ok.Mislim da cu prvi put da radim za Don-a.

Kad smo kod bugova:

floating eyes [:D]

bug.jpg

Edit:Mda...jel postoji neki nacin da se brze krecem? Trenutno sam u gradu chap 1.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...