Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

IZ razgovora s Jan-om cini mi se na pocetku saznajes da ako oces da budes mage, moras da izbegavas inkviziiciju svuda po ostrvu i onda da odes u monastery dobrovoljno, ako te navataju, postajes nindza./

E jbg, da sam citao sta je Jan govorio, znao bih to :(...jbg bas me nesto taj cikica smarao....samo sam klikao da prodje razgovor :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da bi se neko zeznuo i kupio Steam verziju. Nas trojica kupili igru preko Steama i sad ovaj jedan ne može da je aktivira, ovo Tages govno od zaštite mu ne dozvoljava.

Bravo, tako se bori protiv piraterije majmuni glupi. Sad neću više nikad kupiti original.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

E ljudi skinuo sam Risen [MULTI5][PCDVD][WwW.GamesTorrents.CoM] i instalacija mi je na ruskom, sad cu da vidim kad instaliram da li ima drugih jezika...ako sam se zajebao smoricu se :( 4.39 GB je velicina...

Debil sam lol...a josh citam u komentarima kazu likovi da je to multi5 verzija i sve je kul.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije multi, nego onaj ruski torrent na kome je napisano multi5 [:)]. Pogledao sam, sad skidam ovaj drugi shto je voodoo stavio AVENGED, i razlikuju se fajlovi...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Drugari imam 2 pitanja

Ko je trener za piclocks 3 ne mogu nigde da ga nadjem?

Fincher me je poslao da pronadjem neki temple u pecini na istoku ostrva ali ne mogu da pronadjem tu pecinu:(

1.

Patty, ona riba sto bleji u taverni blizu dokova u Harbor City-u

2.

Kad otvoris quest log (default key je "L") mozes da pogledas quest map, tamo treba da ti je Fincher ostavio marker. Odredjenije bi bilo da ti kazem da ako znas gde je mocvara, odmah pored monastery, ta mocvara s juzne strane ima samo jedan ulaz, e odmah kod tog ulaza ka istoku ti je prolaz do pecine.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam malo kasnije da mogu neki kvestovi da se prate na mapi, malo su glupo odradili sistem, na jednom tabu je world map, a ako hoces da pratis kvestove moras da kliknes na drugi tab na kome je ista mapa samo ovog puta sa tackicama :)

Inace zakljucio sam da alhemija 3 sabija, jer mogu da se pravi oni potovi za +5 str/dex tako sam nabio 80 poena u str, istedi se mnogo learning poena ako ne moras da kupujes atribute sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Chaper 3 postanu dostupni kod prodavaca, uglavnom svaki drzi po 2 vrste. Glavno je naci one recepte za hranu koji isto daju + na statistiku jer od njih ima najvise vajde jer se sastojci mogu kupe dok Heros Crown je limitiran u broju.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je loot randomizovan ali ja sam taj za +5 na str dobio mnogo rano u toku igre imao sam 30 str tada ako se ne varam, znam samo da sam se lomatao po rusevinama na zapadu ostrva, sabijali me skeleti 1000 puta :)

Meni je igra na pocetku bila bas teska ali ako napreduje sve je laksa i laksa realno, mada poslednja 2 chaptera malo smaraju samo pegla u ogromnim kolicinama.

Link to comment
Share on other sites

Nije randomizovan, ja sam isto tamo na zapadu u rusevinama nasao taj recept za +5str , al sam otisoa tek fazon... na 15tom levelu i sa 100 strenght-a... naravno, poucen ranijim iskustvom iz Gothica, cuvao sam sve heroes crownove, ogre roots itd. sad sam se nabudzio.

Inace, savet, sto ranije nabudzite lockpicks i alchemy, uvek imajte u inventaru barem nekoliko Levitationa i telekineza.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Uh zavrsio sam konacno, nije losa bila igra, ali ipak mislim da je witcher bio bolji :)

Nego jel ste pronasli ona dva macha koja se sastoje od po 2 dela? Jedan je bastard a drugi je 2h, i mislim da se isplati naci ovaj 2h, sa obzirom da radi 75 dmg-a, a prvi sledeci bolji sword je titan sword koji moze da se nadje tek u chapteru 3.

Link to comment
Share on other sites

Posle "Sharp Souldrinker" tj. taj mac sto se sklapa od 2H maceva imas da nadjes "Berserker Sword" u zapadnom hramu u sobi sa plavom barijerom, a ima jos jedan posle njega koji nisam provalio kako se dobija ili kod koga/gde se nalazi :(.

Isto zavrsio, smorio se kao banana sto ima samo jedan kraj ali to mi i dalje nije pokvarilo utisak. Sad cu da obrnem Gothic keca jos jednom i Gothic 3 sa ovim zadnjim 1.73 krpljenjem. Gothic 2 mi jos svez :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...