Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

Gothic 2 stil borbe, ima nivoi tezine, ima oruzja koliko hoces.

Kao omaz Gothic 1, jos na pocetku, kod kuce gde sretnete Jan-a posto ostavite onu devojku imate sa istocne strane kao kulu od kamenja uz koju mozete da se popnete, na vrhu imate nekoliko strela i short bow *btw, ko nije igrao G1, omaz je to sto se rano na pocetku moglo obezbediti dobro oruzje u vidu luka koji mozes naci u rudniku posto pobegnes od minecrawlera, ko se seca zna o cemu pricam*

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Vista:

c:\Users\*tvoj nalog*\Saved Games\Risen\Saved Games

A ako trazis famozni .xml fajl za editovanje tj. trazis ga da bi mogao da koristis konzolu *oloololol cheater, cheater !!!!* to ti je u

Vista:

c:\Users\*tvoj nalog*\App Data\Local\Risen

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nublare ne znam koji moj ga plaćaš uopšte, ubaciš linkove u jdownloader, kad skidaš partove od 200 mb imaš pola sata skidanja pa 15 minuta čekanja, al sve za 0 dinara :)

koristio sam ga i uopste mi ne skida u full brzini, i onda cekanje i smaranje, u medjuvremenu pet puta izbrisu linkove i tako u krug... ako vec koristim rs da skinem ODMAH nakon njihovog pojavljivanja moras da skines veoma brzo jer prvi rs linkovi se brisu samo tako (i to sa mesta koja bas nisu slobodna za svakog u poslednje vreme)...

ako vec necu da skidam igre cim se pojave koristim torrent koji u 90% slucajeva zavrsi posao :)

e sad sto se to zalomilo za risen, stash sachekacu pa kad skine skine, ali placeni rs nema cenu (recimo, 2k din za 3 meseca pfijuuu :))

takodje tu je i fora koliko se ko usemi za sta, sa rapida znam gde sta i kako da skidam da nadjem hd filmove i slicno , ovo spominjem za one koji ce da dodju i da kazu news rules :)

tako da svako ima svoje seme koje zakazu kad tad :D

nego kakva je igra a?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nego procitah negde na torrentu ovo

"Attention: Someone said that there is a protection trigger at level 3, that disables the ability to use the sword. I cannot confirm that, as I don't have the time to play. "

Moze li neko da potvrdi ili porekne???

Pricva je za clone dvd -avenged..ili kako vec

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Imam sledeci problem, tehnicke je prirode.

Skinuo sam bio taj 178.24 driver za vistu64 iako koristim win7.

instaliram ga, vidim da nema nikakve svhre,vidim cak da ima cestih framedropova, ponovo instaliram 190.62 ,upalim igru, vidim da se i dalje malo cudnije ponasa.

odradim system restore na jucerasnji dan, to sve prodje ok, upalim igru kad i dalje isto, cak i neke cudne stvari se desavaju tipa leva i gornja ivica slike imaju neku crvenu liniju celom duzinom, pa neka mala cudna bela slova...

ne znam sta da radim da to resim.

any idea ?

EDIT: Resheno ;)

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

Ma opušteno, kažu ljudi da im radi na laptopovima sa Radeon 3470 grafikama na medium, a igra je optimizovanija od Gothica 3.

Sad si me doveo u iskushenje da igru probam da poteram na Sempronu 2800+ @2.2 ghz, 7600gt i 2 gb ddr u 800x600 rezoluciji i low/medium detaljima :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...