Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

Evo da javim da mi radi na :

1.6GHz

2 GB RAM-a

Gainward 7300 256 ram

Neshto mi je shmeljava grafika...mislim da je neki bug ili cu morati da skinem nove drivere. Bilo mi je sve normalno, i onda je pocelo u jednom momentu da bude nekako loshe...neki bagovi i mutno i shta ti ja znam u pola dva ujutru!

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234909243

Link to comment
Share on other sites

Imam par pitanja.

Koliko kvestova koji iskljucuju jedan drugog u gradu moze da se uradi bez da se pridruzi Donu ili Orderu? Meni izgleda 3 ili 4.

Da li moze da se udje u manastir neopredeljen ili kao Bandit ili moram da se priklonim Orderu da bih dobio papire od Karlosa?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Jeste 3 ili 4

2. Nisam siguran sta mislis, Carlos nije valjda u manastiru nego u Harbor City-u. U tom slucaju kapiram da mozes da pricas s njim kao bandit. Isto kao kad igras Order side, mozes da pricas u nekim slucajevima sa Don Estebanom, kvest lajn ti zapobeda tako !!!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam na to da ako postanem bandit Karlos, u gradu naravno :), kaze da sto njega tice mogu da me uhapse cim izadjem iz grada. A bez njegovog blagoslova (dozvole) ne mogu da se javim kao dobrovoljac u manastir. Mozda sam ja imao taj problem jer sam odradio vise kvestova za Dona nego za Order. Ali na kraju moram nekome da se prikljucim da ne bih preskakao zid :D

Kako se otkriva onaj tajni prolaz bez da se procita na RUR-u?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

<span onClick="this.nextSibling.style.display=((this.nextSibling.style.display=='none')?'':'none');" onclick="this.nextSibling.style.display='';"><a href='javascript:;'>

<div class='spoilertop'><u>» Click to show Spoiler - click again to hide... «</u></div></a></span><span style='display:none;'>

<div class='spoilermain' >

</div>

</span>

Pa zid otkrijes tako sto ti kazu za njega kada se priklonis nekoj od opcija, tipa, ako odradis 5 kvestova za order, ovi ti kazu da odes i pitas Sonju koja kao nesto zna...i onda ti ona kaze, kuda da prodjes i sta da stisnes pretpostavljam da je nesto slicno ako radis za Don-a(nisam imao priliku da vidim)...Inace u gradu ima 9 tih kvestova koji su za jedne ili druge, tako da mozes da odradis 5-4 za jednu stranu (tako sam ja radio)

Wow, jel to samo meni, ili se ovi novi spojleri totalno baguju???? [8)]

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Hvala matori, to sam trazio.

Lepo su smislili sa neparnim brojem :)

Stari spoileri ni meni ne rade, novi radi :)

E da, jos nesto

Da li je moguce da se postane mag nakon prikljucenja Donu?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala matori, to sam trazio.

Lepo su smislili sa neparnim brojem :)

Stari spoileri ni meni ne rade, novi radi :)

E da, jos nesto

Da li je moguce da se postane mag nakon prikljucenja Donu?

Nema frke :)

Jbg nisam 100% siguran jer sam samo jednom prelazio do sada :), ali mislim da ako ti napise da si pristupio Donu, nema nazad

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Jok, jer quest path da bi postao mag te vodi pristupanju Order-u. Ides u grad, pristupis Order-u, pohvali te onaj jedini mag u gradu sto kuva supu ceo dan tj. odradis za njega sve ipratis dijalog gde izrazis zelju da postanes isti. Onda kad dobijes papirce sa preporukom od Commander Carlosa izadjes iz grada i pravac Manastir, tamo te pitaju da li si volonter a ti potvrdis, kad ti traze dokaz ti im pokazes papirce i onda te MAster Pellios pita jel oces "Put Maga" ili "Put Ratnika Reda" da pratis, izaberes i to je to.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

I meni se cini da je tako. Sve ukazuje na to.

El u speo neko da spava sa nekom osim Olge? Ona sto se kupa je "tudja" pa nju verovatno ne mogu da diram a ona plava ispred bordela, Lili cini mi se, je dostupna ali:

Kada se ona ponudila da me odvede i trazila 100 :) zlatnika ja sam pratio onog pomocnika alhemicara da ga uhvatim u svercu trave. Ako pristanem na njenu ponudu, prekida se kvest sa pracenjem, sto ja nisam hteo. Draze mi je da mlatim nego da jebem :) Ako joj posle pridjem ona se pravi luda...

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Trebao si da prihvatis, cancel-uje se samo taj quest u vezi pracenja. Dobijes +100 exp kad obrnes Lilly i posle kazes Sonya za to za jos +25 exp. Posto ti se cancel-uje quest za pracenje, vratis se kod Wiesel-a i on ti da novi koji trazi od tebe da ih nadjes, ti vec znas gde su

[:D] odes tamo i prebijes ih. To za Lilly je bonus koji sto da ne uradis, plus posto si dobar u krevetu da ti neke HP napitke. Ojeeee !!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko igrao za Order:

Da li se u onom kampu u blizini mocvare koji drzi Rufus desava neki bitan kvest, ili kvestovi? To je onaj kamp koji se unisti u sklopu jednog od prvih Donovih kvestova.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran iskreno, ima quest za Order koji se tice Rufusa i te grupice ali koliko je vazan nisam siguran. Quest ti daje Severin sa farme ispod Manastira, da odes i da vidis da li su zivi ili ne. E sad, nisam siguran zato sto sam ja to uradio pre nego sto sam otisao u Manastir a u Manastiru moras da radis misije za Mastere. E jedan od njih mi nonsalantno rekao da je sve u redu i da nema test za mene jer sam se vec dokazao, pa sad nisam bas siguran da li je to to tj. da li bi mi on postavio na neki quest da nisam uradio taj.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko igrao za Order:

Da li se u onom kampu u blizini mocvare koji drzi Rufus desava neki bitan kvest, ili kvestovi? To je onaj kamp koji se unisti u sklopu jednog od prvih Donovih kvestova.

Odes vidis dal su zivi i vratis se i kazes severinu. Nista vise nema.

Zavrsio konacno i nekako sav dobar feeling koji sam imao tokom celog dela igre se ispuvao ubijajuci horde do poslednjeg dela koji sam skupljao.

Mage je slab u pocetku ako skupljas poene a cim zavrsis order quest line postaje smesno lako. Na kraju sam imao full fireball i 117 str i 200 wisdom.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si igrao Gotik 1 i 2 ali za obe igre vazi nesto slicno. Valjda ih zbog pocetka i sredine i volimo. Kraj zanemari :D

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Odes vidis dal su zivi i vratis se i kazes severinu. Nista vise nema.

Zavrsio konacno i nekako sav dobar feeling koji sam imao tokom celog dela igre se ispuvao ubijajuci horde do poslednjeg dela koji sam skupljao.

Mage je slab u pocetku ako skupljas poene a cim zavrsis order quest line postaje smesno lako. Na kraju sam imao full fireball i 117 str i 200 wisdom.

I ja isto napisah za mage-a, mislim glupo koliko je jak fireball, ja sam vec na pocetku chaptera dva imao lvl 7 fireball, i od onda prestaje fight da biva neizvestan..Bas cu da probam sa tabadzijom, da vidim koliko je teze...posto mora biti teze

Edit:117 str??? a koliko si mane imao??? To ti je za mage-a bitnije

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

I ja isto napisah za mage-a, mislim glupo koliko je jak fireball, ja sam vec na pocetku chaptera dva imao lvl 7 fireball, i od onda prestaje fight da biva neizvestan..Bas cu da probam sa tabadzijom, da vidim koliko je teze...posto mora biti teze

Edit:117 str??? a koliko si mane imao??? To ti je za mage-a bitnije

Pa imao sam nesto vise od medium pota, posto je to dovoljno za bilo koje fajtanje,a bocica na bacanje imas posle, tako da sa manom nikad problem nemas.

Sad krecem sa fighterom posto je smesno lako sa mage-om.

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

da vas iznenadim i da vam rpenesem utiske drugih, i sa fajterom je uzasno lako samo sa tom razlikom da je pocetak laksi nego sa mage-om :D

Moguce, ja krenuo, i stvarno gle cuda, pocetak je lagan kad ulazes u snagu i sword fighting :0

Neko bre puno zbrzase onaj kraj???? Mora da su opet pritisli izdavaci, ali kraj je bas onako :((((

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Moguce, ja krenuo, i stvarno gle cuda, pocetak je lagan kad ulazes u snagu i sword fighting :0

Neko bre puno zbrzase onaj kraj???? Mora da su opet pritisli izdavaci, ali kraj je bas onako :((((

Fight sa bosom je kao da sam igrao super mario 3d ili tako neku arkadicu, skoci ovde pritisni ovo plus sto su izlazila uputstva sta treba raditi gore me je dodatno skenjalo i ceo final chapter je horda smaracha koje treba da pokidas na putu do kraja i inquisitor kojeg sam prebio kao mage sa cekicem jer me mrzelo da se udaljim i opalim fireball...

Sa fighterom barem imas da blokiras i tako to, mada je lako... Sa mageom sam barem ucitavao pozicije.

Takodje ako neko ima problema sa bilo kojim fightom, nek skine oruzije i pegla se sakama, nemozes izgubiti...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...