Jump to content

Risen


G!!!

Recommended Posts

poceo sam sinoc :D premlatio par svinja i one ostale zivine nasao mac i legao da spavam [:D]

ovo je isto kao g1 il g2, sem lepse grafike ... borba deluje malo fluidnije od samih pocetaka u gothicima i lakse se dobija osecaj kada ces nekog da mlatnes... sve ostalo za sada deluje isto sto se rpg-a kao rpga tice.... ocekivam sam neka iznenadjenja :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam opsesivno komuplsivan :) pa sam otisao prvo u grad, resio sve sto moze da se resi, bez uclanjivanja bilo gde, tj odradio sam 4 kvesta za Don-a i 4 "for the order" i sada imam one 3 golden bowls, i kome god da dam, automatski sam uclanjenj :(...tako da sam morao da izadjem iz grada kroz tajni prolaz bez da se uclanjujem

Tajni prolaz za izlazak iz grada mozete naci kod one kuce sa kurvama, tj unutra, ima ona soba (levo od Sonje) gde se ona riba kupa, e pa tamo ima jedna slika na koju treba kliknuti, i otvore vam se tajna vrata koja vas vode do glavnog coveka Don-ovih ljudi u gradu, a pored njega je put napolje

...sad cu pokusati i u manastiru da odradim sve (mada vidim da je jedan od master testova da pomognes orderu u gradu :( pa kapiram da to nece biti moguce)...Inace sam lvl 7, i nista jos nisam ucio, imam brdo LP-a...i prelazim sa pocetnim statovima i prilicno je tesko ovako, mora oprezno sa svakom beasty....ali to mi cini igru dodatno zanimljivom...

Ako volite izazov i ako vam treba dobar exp, idite u jednu pecinu na putu do manastira, pored one farme, koju cuva lik na S...ne mogu da se setim kako se zove...e pa iznad te farme je jedna pecina gde su neki skorpioni, i lizardmen elite warriori i neki ash beast, i svi ostavljaju jako puno exp-a (preko 300 svako ponaosob), a jako su teski za ubiti, ALI mozete sve da ih odvucete do te farme gde je taj lik na S...jer je on neranjiv, pa posle nekog vremena ubije sva ta cudovista...e sad ako ste pazljivi mozete da zadate poslednji udarac i pokupite sav exp...pazite samo da cudovista vodite na takav nacin da mimoidjete ostale sa farme, jer ce uprotivnom uni priskociti u pomoci a buduci da nisu neranjivi, umreti vrlo brzo, pa cete imati praznu farmu ( sa izuzetkom lika na S...)
Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

pa dobro te akcije sa navlacenjem protivnika na random baje po mapi su poznata stvar jos iz gothica...

ima li sta novo u ovoj igri :)

Pa u principu, jako podseca na G2, cak se i grad zove Harbour Town, i kurve i sve to...samo bolje, mnogo bolje...a i nesto je nestasica role play-eva...

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se setim s kim tacno pricas tu gde se trenira, sa nekim od novice-a cini mi se , al ti kazu da mozes da ga napijes, onda nadjes lika koji cisti izmet od svinja, i on ti da magewine pod uslovom da mu nadjes nekog ko ce da ga zameni u poslu (odma ti da vino al kao da mu kasnije nadjes nekog, tako da zapravo ne mora nista da se radi osim da se prica s njim),

onda odes do blacksmitha i trazis mu najgori mac ikad.

Pricas sa masterom, sejvujes pre toga, dijalog se grana par puta , ako pogresis odete da se bijete pre nego sto se napije, a ako sve prodje kako treba - napije se i jos mu das mach koji radi nesto 5 dmg po udarcu, i onda je laganica.

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se setim s kim tacno pricas tu gde se trenira, sa nekim od novice-a cini mi se , al ti kazu da mozes da ga napijes, onda nadjes lika koji cisti izmet od svinja, i on ti da magewine pod uslovom da mu nadjes nekog ko ce da ga zameni u poslu (odma ti da vino al kao da mu kasnije nadjes nekog, tako da zapravo ne mora nista da se radi osim da se prica s njim),

onda odes do blacksmitha i trazis mu najgori mac ikad.

Pricas sa masterom, sejvujes pre toga, dijalog se grana par puta , ako pogresis odete da se pijete pre nego sto se napije, a ako sve prodje kako treba - napije se i jos mu das mach koji radi nesto 5 dmg po udarcu, i onda je laganica.

A pitao sam se cemu taj mage wine sluzi??

Jbt, a ja se usrah tabajuci ga....a strength mi je 10, i sword fighting onaj pocetni :(

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Huh? Jeduci jabuke budzis stregth??? No shit..nisam znao...

Nego imam pitanje?? Kako se postaje mage???? U smislu, ja sam odradio sve kvestove i sve to..i inkvizitor me postavio za warrior of the order...a ja to nisam hteo...nije me ni pitao...samo mi je to rekao....mislim, ne znam gde sam pogresio ...???

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Izabrao si pogresan put tj. ne ide novice>warrior of the order>mage vec novice>mage. Trebao si da pratis liniju sa Illuminarijem i Ignasijem posto su ti oni magovi, Cyrus takodje. Najbolje ce to da ti odgovore voodoo i G!!! koji kao postene zene prvo igraju sa magom a mi nublari se bijemo s'macevi :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hmm nisam siguran da je to, sve sam odradio sto se moglo odraditi u manastiru, da li je moguce da posto nisam dosao dobrovoljno, nego sam uhvacen, da mi je automatski dato da budem warrior???

I da li uopste ima smisla ako si warrior of the order da koristis jednorucni mac i stit??? Mislim da li mozes da nadjes trenere kasnije i za to???

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Izabrao si pogresan put tj. ne ide novice>warrior of the order>mage vec novice>mage. Trebao si da pratis liniju sa Illuminarijem i Ignasijem posto su ti oni magovi, Cyrus takodje. Najbolje ce to da ti odgovore voodoo i G!!! koji kao postene zene prvo igraju sa magom a mi nublari se bijemo s'macevi :)

pu pu pu, ne mesaj mene u tu pricu, ja samo sa hladnim oruzjem u ruci trcim kroz igre ovog tipa

Hmm nisam siguran da je to, sve sam odradio sto se moglo odraditi u manastiru, da li je moguce da posto nisam dosao dobrovoljno, nego sam uhvacen, da mi je automatski dato da budem warrior???

I da li uopste ima smisla ako si warrior of the order da koristis jednorucni mac i stit??? Mislim da li mozes da nadjes trenere kasnije i za to???

mislim da je ovo bitno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...