Jump to content

KVALITETNO SERVISIRAM PC - SVE OSIM LAPTOP-A


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lik ne da je glup, nego je glup toliko da neverovatno iritira. Imam neki osecaj da posle 2 minuta raspravljanja sa ovim likom bi pocheo da pucam na sve jednom delu tela. Uopshte nemam naviku i veoma mi je ruzno da kazem da je neko glup ali kada je neko glup i pravi se pametan i postavlja svoje znanje ( ne znanje ) u nebesa dodje mi da eksplodiram :D

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

kad nema posla verovatno mu je sporedni hobi da bude serijski ubica

[roflmao]

Sada sam sertifikovani stručnjak za visoke tehnologije pri politehničkoj školi – to znači da znam da rasklopim i sklopim ceo PC tako da radi, da oformim lokalnu mrežu sa serverom i bez servera na najjednostavniji način uz minimalno trošenje resurasa (verovali ili ne ovo je GRAMATICKI ISPRAVNO, jer, da sam napisao "resursa" - to bi bila JEDNINA (GENITIV JEDNINE), a ja naglašavam da ih ima više - dakle to je MNOŽINA!!!), a da naravno radi.

EPIC

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Samo ova recenica da se izdvoji pa je najveci epik [roflmao]

to znači da znam da rasklopim i sklopim ceo PC tako da radi
Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lik ne da je glup, nego je glup toliko da neverovatno iritira. Imam neki osecaj da posle 2 minuta raspravljanja sa ovim likom bi pocheo da pucam na sve jednom delu tela. Uopshte nemam naviku i veoma mi je ruzno da kazem da je neko glup ali kada je neko glup i pravi se pametan i postavlja svoje znanje ( ne znanje ) u nebesa dodje mi da eksplodiram :D

zovi ga da ti popravi komp, a, onda ga prebi kao pichku :P

mada.. hm..

kad nema posla verovatno mu je sporedni hobi da bude serijski ubica

[:D]

Link to comment
Share on other sites

znam lika uzhivo [VIDITE ODAKLE SAM HAEHAEHAE] , lik je u jebenoj sekti , ide sa kevom svuda , zamalo da ga ubijemo nekoliko puta , stvarno je prso sa mozgom covek , killy je bio blizu.to je onaj tip ljudi koji stalno cheka drugi svetski rat i onda kad svati da toga nece biti , uzima prangiju, kasikaru o chelo i komshiji u bashtu !

bez zezanja , teli smo da roknemo lika , zato sto je u jehovinim , imaju neka okupljanja po sportskom centru itd ...

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

DA BRATE !

a inache , bez zezanja, lik ima 30 igra fudbal sa decom od 8-9 mislili da je pedofil neki , a on odlepio skroz ,a ta okupljanja ne propusta , ide sa kevom svuda itd .. PRS[A]O JE NACHISTO !!1jedanes!111

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

znam lika uzhivo [VIDITE ODAKLE SAM HAEHAEHAE] , lik je u jebenoj sekti , ide sa kevom svuda , zamalo da ga ubijemo nekoliko puta , stvarno je prso sa mozgom covek , killy je bio blizu.to je onaj tip ljudi koji stalno cheka drugi svetski rat i onda kad svati da toga nece biti , uzima prangiju, kasikaru o chelo i komshiji u bashtu !

bez zezanja , teli smo da roknemo lika , zato sto je u jehovinim , imaju neka okupljanja po sportskom centru itd ...

U jehovinim svedocima? To nesto protiv Seselja!? Smaknite ga bre..

I drugi svetski je prosao :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...