Jump to content

KVALITETNO SERVISIRAM PC - SVE OSIM LAPTOP-A


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaoj bože.

Ovaj je vanredni student na ETF-u. Ima 30 i nešto godina, totalni retard, kud se podsetih :( Profa iz operativnih sistema, koji ima čelične živce, posle serije njegovih pitanja bio je na ivici da ga otera u pičku materinu...

Uspeo sam – verovali ili ne! – da napravim BOOT DVD (ne BOOT CD!) i to RADI, a osim toga, uspeo sam i da napravim BOOT USB FLASH! Znam koji je jedan od vitalnih FILE-ova za WinXpPro – odnosno, bez kojeg WinXp NEMA ŠANSE DA RADI - mislim, ako slucajno neko odstrani taj FILE - nije moguce podici operativni sistem, zato preporucujem oprez pri otkrivanju skrivenih i sistemskih FILE-ova zbog brisanja istih.

Jaoj bože :(

Link to comment
Share on other sites

jednom mi je došao đak iz srednje škole "NIKOLA TESLA" sa velikim očima punim straha jer profesor OET-a (OSNOVA ELEKTROTEHNIKE) NIJE UMEO ZA TRI ŠKOLSKA ČASA DA IM OBJASNI SKICIRANjE FUNKCIJE sin(x+Pi/2). Odmah sam mu rekao da ću mu za 15 SEKUNDI SKICIRATI TU FUNKCIJU. NARAVNO U POČETKU MI NIJE VEROVAO - PA I JA NE BIH - DA JEDAN STUDENT ETF-A (ELEKTROTEHNIČKOG FAKULTETA - U TO VREME SAM STUDIRAO ELEKTROTEHNIKU!) MOŽE ZNATI OET I MATEMATIKU (JER TO JE U STVARI MATEMATIČKI PROBLEM - SKICIRANjE FUNKCIJE KOJA JE U ODNOSU NA OSNOVNU POMERENA ZA KONSTANTU - U OVOM SLUČAJU OSNOVNA FUKCIJA JE BILA sin(x), A KONSTANTA ZA ČIJU VREDNOST JE POTREBNO POMERITI TU FUNKCIJU ULEVO - TAKO KAŽE TEORIJA - JE Pi/2=90 stepeni)

[roflmao]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

meni ovo sve mnogo tužno, gadno sam se smorio kad sam ranije čitao... jadan čovek, deluje da je inteligentan al je mnogo prso sa životom :(

SREDIĆE GA LUKA K'O PANTA PITU

[:(]

Profa iz operativnih sistema, koji ima čelične živce, posle serije njegovih pitanja bio je na ivici da ga otera u pičku materinu...

Milićev?

Link to comment
Share on other sites

Jedna osoba, kod koje sam odlazio da popravljam računar, za mene je govorila: "AKO NEŠTO NE RADI, BRZO ZOVI LUKU – ON MI JE JEDINI SIGURAN, JER KAD DOĐE LUKA – JA SAM MIRAN! – SREDIĆE GA LUKA K'O PANTA PITU!", A POČEO JE SVOJEVREMENO DA ŠIRI GLAS O MENI: "KAD LUKA DOĐE - NIŠTA NE RADI, A KAD LUKA ODE - SVE RADI" I "ZNAM JEDNOG ČOVEKA KOJI ISTO TAKO DOBRO RADI KAO TI LUKA, ALI TI SI MI IPAK SIGURNIJI, POUZDANIJI I U TEBE IMAM VIŠE POVERENjA, JER KAD' GOD SI MI KONSTATOVAO KVAR - TO JE STVARNO I BIO KVAR, A POSLE JE ZAISTA SVE PRORADILO!

Koji car

Link to comment
Share on other sites

da lik je legenda, nazalost inteligentan ali malo van vremena i prostora.

I naravno pametniji od 4/5 ovih koji ce sad napisati "lol koja prsotina" "rofl" "ahahaha koji debil" "then who was phone" i ostalo ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, sedeo sam 2x2 semestra klupu ili dve iza njega i stekao potpuno suprotan utisak

A i kad neko ima 30+ godina i hvali se kako je napravio omg butabilni fleš, to mi nekako ne ide sa inteligencijom. Kompjuterski wunderkindovi malo drugačije demonstriraju svoje znanje i malo brže napreduju. Takođe mislim da laže da je položio OET, pošto kad je slušao vežbe iz teorije električnih kola, veze s vezom nije imao (naravno i tu je postavljao 50 pitanja na času).

Link to comment
Share on other sites

Meni lik bas nekako tuzno deluje na slici, mukica sto bi vi Beogradjani rekli.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da lik je legenda, nazalost inteligentan ali malo van vremena i prostora.

I naravno pametniji od 4/5 ovih koji ce sad napisati "lol koja prsotina" "rofl" "ahahaha koji debil" "then who was phone" i ostalo ;)

lol

ma daaaaaaaaaaa..

then who was phone? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Tip je žešće pogubljen i bez dodira sa realnošću. Pa gde se u iole normalan CV stavljaju hobiji, i to još na početku istog??!! "Nesrećno neoženjen"?? Jel' neko stvarno misli da taj "žikina dinastija" humor prolazi bilo gde.... Što sam se iznervirao sad bezveze zbog budale.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Znam ja slicnog lika. Evo sad cu njegov about me da kopiram.

my name is ***** ****** i working with computers i most love,music , movies and afcorse girls my moto is live like that's your last day in the life and nobody give to making you unhapy

Lik je stvarno utripovao da ima svoju firmu (i ima vizit kartu), kad nam je dao na faxu, plakali smo od smeha, al bilo nam beda posle. A da ga vidite kako izgleda i prica sokirani ste bili. Mogu da okicm slike, al nije lepo smejati se tudjoj nesreci,... unless it's rape

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...