Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

Cela prica iza baksisa danas ne pije vodu da se razumemo. Pre se baksis davao kelenrima iz prostog razloga sto je to bio najgore placen posao, pa su ljudi pomagali (kao za uslugu!). Ali to odavno vise nije tako ... jebote, sedeo sam na mestima gde kelneri mlate sigurno 2x vise love od mene... mozda i 3x vise, al i dalje pokusavam da bude priseban :) Koje je onda fora da ja njemu ostavim baksis? :) Enivej, uvek ostavljam kintu, jer sam navikao ... ali cela ta logika mi je smesna, i u danasnje vreme nerealna.

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i dalje je konobarski posao placen bedno, i zaista se 'zivi' od baksisa, pa makar on bio i 5din.

nabijem na kurac sve koji se drkaju na konobare/sankere, da radite taj posao znali bi koliko je tezak i koliko ima mentola koje morate da trpite.

ne kazem da je neki drugi posao laksi sto se toga tice (da moras da trpis raznorazne debile) ali ono, imajte razumevanja.

Link to comment
Share on other sites

i dalje je konobarski posao placen bedno, i zaista se 'zivi' od baksisa, pa makar on bio i 5din.

nabijem na kurac sve koji se drkaju na konobare/sankere, da radite taj posao znali bi koliko je tezak i koliko ima mentola koje morate da trpite.

ne kazem da je neki drugi posao laksi sto se toga tice (da moras da trpis raznorazne debile) ali ono, imajte razumevanja.

Nađi ti bolje pravi posao, umesto da tu kukaš kako ti je teško nošenje i pranje čaša!

Ženo jedna!

Link to comment
Share on other sites

pa jebga konobari/sankeri su tu da usluze, ako to zasluze treba da dobiju baskis, ako su nadrndani spori etc zasto bi im ostavljali baskis ? ako kazes jel je mala plata znaci treba da se sazalim,a bilo bi lose iz sazaljenja davati tip

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nema veze ko koliko ima :)

nema logike da se nekom daje, a nekom ne JER OVAJ IMA VECU PLATU OMG

ima i onih sa manjom platom od konobarske...

konobarski lobi jebeni :D

pa dobro brate,ali ako ja dam vulkanizeru sto mi je zakrpio gumu 250,a ne 200 koliko mi je trazio,jel to ok ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa naveo sam primer gde ne moram da ostavim nikakve pare preko toga,a ja ostavim.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moj vulkanizer mozda misli da ja krpim gume iz obesti koliko mi se te stvari cesto dogadjaju :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa da, ali ne postoji to neko pravilo 'vulkanizerima se ostavlja baksis' kao sto postoji za konobare

ali brate,lepo je rekao G!,znaci ti mozes da platis uslugu,a i ne moras.Znaci ako ti on baci pice,ne obraca paznju na tebe,ostavi ti prljav sto,ne menja ti pepeljaru,zasto bi mu onda ti dao pare...to sta on ocekuje,za to te boli kurac,on je tu da ti pruzi dobru uslugu i za nju ce mozda i biti nagradjen,ako nece,ostaje mu njegova bedna plata.Sve zapravo zavisi od njega.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako je ljubazan, ne pomeša porudžbine, nije nadrkan, ostaviću bakšiš, ako nije, jebiga, neću mu ostaviti ništa

dalje Mendži, bez ikakve uvrede, ali ne možeš da porediš poslove koji su 3-4 puta više plaćeni, pa neka budu i 15 puta, (kao Igorov), jer on čovek ima fakultet i radno iskustvo na ozbiljnijim poslovima i konobarisanje. Ko nije učio školu, trudio se i sl, ne znam šta očekuje, da bude konobar i ima 500e?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...