Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro jutro, dobar dan ^_^

vec dve noci spavam po 4-5 sati, hvala ti guarano mocna. nadam se da cu danas stici sve na vreme da odradim, pa da legnem kao covek. definitivno moram da ubacim vikend punjenje frizidera i kuvanje za nekoliko narednih dana, ustedi se dosta vremena.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vidi ovog vudija sto je partibrejker

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...08779&st=20

kad citas ovakav topik i onda ga neko zakljuca na drugoj strani, to ti je kao kad jebes a ne svrsis :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ne laži, da prcaš ne bi kukao za pišljive dve nedelje bana.

Da, ako prcas to znaci da nisi kuci ceo dan i da ti je ceo dan ispunjen sve do samo momenta fornikacije. Na nepravdu cu uvek kukati!

1. što voziš ta kola kad nemaš keša da platiš benzin

2. nije valdja da iz novog sada za vršac mora da se ide preko beograda :o

Vozim, al necu da dajem na gorivo do vrsca.

Nisam ja rekao da je 300, samo sam poslusao.

Link to comment
Share on other sites

mi ne znamo kako je to kada prcash...prichaj nam o tome daki pravedni jebachu bez prebijene pare u dzepu

Vozim, al necu da dajem na gorivo do vrsca.

shto si mi onda trazio adresu i ostale podatke?

aj dacu ti ja kesh za benzin onda

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

2. nije valdja da iz novog sada za vršac mora da se ide preko beograda :o

ne mora, al' to mi je deformacija, uvek gledam put u najboljem stanju gde mogu da vozim preko 100km/h.. starim putem za novi sad recimo nikad nisam vozio niti nameravam pa makar me odrali na putarini :)

Link to comment
Share on other sites

ne mora, al' to mi je deformacija, uvek gledam put u najboljem stanju gde mogu da vozim preko 100km/h.. starim putem za novi sad recimo nikad nisam vozio niti nameravam pa makar me odrali na putarini :)

Nije ni putarina bitna vec cinjenica da je put jako los, da njime voze ljudi koji nemaju para za putarinu, a samim tim i jako losa kola. Kao i da su losiji vozaci.

Ja sam imao 2 manja udesa do sada na starom putu, par gadnih situacija, gledao raspade i sl.

Jebes 240 din, cuvaj glavu :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednom isao starim putem (kao da ustedim), ocajan je, plus me na'vataju panduri kod Indjije, dozvoljeno 60, ja vozio 84, tako da sam tu morao da pljunem 1000 din, izadje me skuplje, od tad samo autoput :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Nije ni putarina bitna vec cinjenica da je put jako los, da njime voze ljudi koji nemaju para za putarinu, a samim tim i jako losa kola. Kao i da su losiji vozaci.

Ja sam imao 2 manja udesa do sada na starom putu, par gadnih situacija, gledao raspade i sl.

Jebes 240 din, cuvaj glavu :)

Bio je u Sava centru u zlatno doba komunizma neki evropski simpozijum o uticaju raznih faktora na desavanje saobracajnih nezgoda.

Nasa delegacija je predstavila nase izuzetno dostignuce pod nazivom "Uticaj udarne rupe na izazivanje saobracajnih nezgoda"

Naravno svi su ih gledali

WTF

sto nezatrpate rupe po putevima idioti..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...