Jump to content

pričajte


Recommended Posts

ma brate... ja otisao, grunula doktorka anesteziju, krenula da mi seche meso (jelte, nije skroz ispao zubic, raste krivo).... i sve ok.. seci, grebi, sisaj itd.... i onda krene da chupa zub po sistemu, zabodi burgiju... poluga... SAD PRITISNI OMG OMG JACE !.... doktorka neka sitna, ja se mislim "oces da ti ja pomognem picka ti materina", i tako.. malo kljesta, malo poluga.. izadje zub u komadu, pogolem dosta.

A onda krece jebavanje, neko govno mi je skidala posle upale, granulacija itd itd sto godina... a onda kao "evo, samo jos da ti ushijem" i krene da ushiva i svaki put kad zabode u meso krenem da krvarim, jebena sisaljka im ne radi nego mi guraju tampone u usta. Poslednjih 5 uboda ushivanja su boleli ko zmaj i pored anestezije.

Celo zadovoljstvo je trajalo oko 40tak minuta... uz njeno "Evo, gotovo" koje je izgovarala poslednjih 20 minuta na svakih 30 sekundi.

picka im materina svima.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mora poluga matori, bas se jako drze umnjaci u mesu. jbg, meni zubar vadio, ne zubarka, treba tu muska ruka!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

itekako, nekih 15ak minuta mora da prodje.

meh meni sve full bilo dok je pola face bilo pod anestezijom ali u 5 minuta je prosla i krenulo neverovatno da boli. kafetine sam uzimao prvi dan jer brufena nije bilo. oba su mi isti fazon bila. mada kontam da sam prvi dan uzimao vise nego sto bi trebalo.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

nimulid je pravi analgetik za zube, zglobove i tako te stvari

Lol koji fleshbek, ja sam im 2000 radio sajt www.panacea-biotec.co.yu LOL

Pa sam opisao magiju kondra i nimulida

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Aleluja!

Raseljene porodice ispod Gazele

Beograd -- 114 porodica koje su živele u nehigijenskom naselju ispod beogradskog mosta Gazela preseljeno je danas. Obezbeđen je smeštaj i za one koji nisu iz Beograda.

Bageri spremni da uklone nehigijensko naselje ispod Gazele po raseljavanju porodica (Tanjug)

Divlje naselje ispod mosta Gazela u Beogradu više ne postoji. Na tom mestu sada su ostaci deponije koja je stvarana uz nehigijensko naselje, a koju radnici gradskih komunalnih službi ubrzano raščišćavaju. 114 porodica koje su živele ispod Gazela, a koje imaju prebivalište u Beogradu, preseljeno je na 13 mesta u gradu.

...

Raseljavanje je obavljeno za svega nekoliko sati, dok će raščišćavanje potrajati nekoliko dana.

Najmanje 10 autobusa, 50 teretnih kamiona, tri bagera, šest šlepera, dizalica, guseničar i pet utovarivača bilo je potrebno kako bi se zemljište oko Gazele raščistilo i pripremilo za dalju upotrebu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yy...p;nav_id=378904

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Видећемо да ли је Алилуја у зависности од тога где ће да их баце и колику ће корист Ганови извући из тога.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Imao sam danas malo problema da stignem do posla zbog toga, ali uspedoh. Popodne kad sam se vraćao, zaista su sravnili sve sa zemljom. Tj. ne baš sve ali dobar deo. Jedino ne znam šta će biti sa onim bajkom ciganinom što je u sred karton sitija dig'o "pravu" kuću, siguran sam da nije legalna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...