Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH

PAZNJA!

Sa nepoznatog broja stize poruka sa sledecim sadrzajem:

Jaoj sinoc mi je bilo extra,manje je bolelo,probala sam i u guzu i u usta,dopalo mi se;-) Kad cemo u solarijum?

Ja nazovem, kad ono neka klinka '92 iz Beograda. Sad ce mi poslati sliku :-D

Pussycat Troll.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

pozz iz rovinja drugari, konacno sam komsiji izvalio pass na wifi-ju (guest) pa da vam bacim mali hejt... Cene su u proseku bg+30% osim restorana gde je skoro ista cena ali je klopa omg dobra... Odo sad da ubijem preostalu corbu na rentiranom skuteru, ne vracam ga dok se ne osushi i ne ugasi :D SRBIJA!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH

<B>PAZNJA!

Sa nepoznatog broja stize poruka sa sledecim sadrzajem:

Jaoj sinoc mi je bilo extra,manje je bolelo,probala sam i u guzu i u usta,dopalo mi se;-) Kad cemo u solarijum?

Ja nazovem, kad ono neka klinka '92 iz Beograda. Sad ce mi poslati sliku :-D

19fmedic.jpg 

? :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

pozz iz rovinja drugari, konacno sam komsiji izvalio pass na wifi-ju (guest) pa da vam bacim mali hejt... Cene su u proseku bg+30% osim restorana gde je skoro ista cena ali je klopa omg dobra... Odo sad da ubijem preostalu corbu na rentiranom skuteru, ne vracam ga dok se ne osushi i ne ugasi :D SRBIJA!

PAZI SE DA TE NE ULOVE!! [:D]

Link to comment
Share on other sites

pozz iz rovinja drugari, konacno sam komsiji izvalio pass na wifi-ju (guest) pa da vam bacim mali hejt... Cene su u proseku bg+30% osim restorana gde je skoro ista cena ali je klopa omg dobra... Odo sad da ubijem preostalu corbu na rentiranom skuteru, ne vracam ga dok se ne osushi i ne ugasi :D SRBIJA!

USTASO!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...