Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matori jel to u MEKU NEKI RODJUS!??! Zelim i ja happy meal

Ne,igraonica decija je u pitanju :).

Inace,zvanicno sam poceo to da radim,dakle prosao sam sva sranja,obuku blabla,tako da sad zvanicno radim u firmi za animaciju decijih rodjendana. Skroz je dobar posao,zanimljivo,uvek nesto novo,a i para je lepa...Sve u svemu,odlicna varijanta za neki dodatni kesh...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

klovn ?

ne,ne,nije taj fazon. Nas je dvoje,imamo razne rekvizite,muziku,i igramo razne igre,stafete,koreografije...i to traje 2 sata,sa pauzom od 15ak minuta za pice i has...

Meni to lezi jer volim decu stvarno,umem sa njima,a energije imam koliko hoces,tako da je to super spoj :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Кад забодеш тако, немој ни да легнеш, колико год да ти се спава и онда увече већ око 10-11 можеш у кревет, а фазон сутрадан гарантовано рано буђење.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Кад забодеш тако, немој ни да легнеш, колико год да ти се спава и онда увече већ око 10-11 можеш у кревет, а фазон сутрадан гарантовано рано буђење.

Kasno je oko 10-11, kad je taj rad u pitanju, neka legne slobodno i u sedam popodne, spavace minimum do 7 ujutru.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kasno je oko 10-11, kad je taj rad u pitanju, neka legne slobodno i u sedam popodne, spavace minimum do 7 ujutru.

Могуће, ја имам проблем с инсомнијом, па ми то тако дође таман до јаја. Од накјуче до јуче сам везао три дана, а спавао фазон све заједно можда 15ак сати и синоће легнем око 1, јутрос устао у 10. :))) Али ја кад се напијем генерално слабо спавам, можда је алкохол узрок. :))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...