Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v

e da ne zaboravim

aj recite, ima li neko mesto za trcanje, blizu vukovog spomenika?

moram da nabijam kondiciju :/

Ima, cak nekad ima i nekih riba sto trce, malo posle novog groblja, oko neke vojne zgrade.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro..

Idemo.....

B92 Info Vesti Drugi pišu

Pahomije kupio džip od 26.000 evra

5. septembar 2009. | 00:59 | Izvor: B92, Blic

Vranje -- Eparhija vranjska kupila je za potrebe vladike Pahomija terensko vozilo marke "džip kompas", vredan 26.341 evro, da bi zamenila "dotrajali" micubiši.

Stari službeni automobil "micubiši karizmu" je prešao 200.000 kilometara, a na kupovinu terenca su se odlučili, kako kažu, zbog konfiguracije terena Eparhije.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

juche bio one hell of a day :) radio od 8 do 4, onda vozhnja do Nisha i bleja tamo, koncert oko 11h, svirali krace zbog dana zhalost i mi i Atheist rap.. onda popili pice i u 2:20 krenuli nazad za bg, u 5 legao da spavam :) ne znam kako sam sve izdrzao :D

Link to comment
Share on other sites

kupio sam sinoc nove naocare pa sam malo hepi sto mi dioptrija nije skochila vec cetvrtu, petu godinu. Hteo sam da uzmem one bez okvira ali te cu uzeti sledeci mesec kao neke fensi za izlaske jer su mi suvishe krhke a ja znam da zaspem sa naocharima ili da naslonim na glavu pa mi redovno takve pucaju...

in the other story. juche radio od pola 8 do pola 6 bez prestanka (pakovao projekat) pa mi je jutrosnja dremka od 12 sati tako lepo legla. Brat i keva otisli na divcibare, sam u kuci... Jel ima veceras neka rok bleja ili neki rejv a da nije tutsi tutsi trens ili minimal?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kupio sam sinoc nove naocare pa sam malo hepi sto mi dioptrija nije skochila vec cetvrtu, petu godinu. Hteo sam da uzmem one bez okvira ali te cu uzeti sledeci mesec kao neke fensi za izlaske jer su mi suvishe krhke a ja znam da zaspem sa naocharima ili da naslonim na glavu pa mi redovno takve pucaju...

in the other story. juche radio od pola 8 do pola 6 bez prestanka (pakovao projekat) pa mi je jutrosnja dremka od 12 sati tako lepo legla. Brat i keva otisli na divcibare, sam u kuci... Jel ima veceras neka rok bleja ili neki rejv a da nije tutsi tutsi trens ili minimal?

dubstep na medjici!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...