Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

srpco?

evo ga i fridrih babojebac!

nisam, al' da je njihova terasa (gde uglavnom bleje) okrenuta ka mojoj sobi (a ne terasi) kontam da bi i to uradio samo da ucute [:D]

ovako je samo malo jebano kad ujutru pijem kafu na terasi, i gledam panoramu grada, od Kalemegdana do - gole babe od 90 godina!? [xx(]

onda mi se kafa vishe ne pije, a, nema ni svrhe, prizor te skroz razbudi.. [xx(] [xx(] [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Ne nego će da slušaju Arctic Monkeys

Glupi padavičari

dobri su arktik mankiz ne jedi kurac...gosn admine:)

fatsou:

brate, sta se ovde ne izjavljuje poluozbiljno...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

regularna kafa sa kilo kafe i bez secera je sasvim okej sto se mene tice, gej mi je nes i te akcije iz prostog razloga sto ako ocu nesto tog tipa, napravicu belu kafu ili neskvik. ili cokoladno mleko.

nes je jachi od turske care

Link to comment
Share on other sites

@ kafa..jedna domaca ujutru i jedna nes popodne - kada se pije umereno dobro radi, previshe ne valja nikako

dogovorio sam se sa drugarima da idemo ponovo u certain podrum vina...proshli put sam se jako napio tamo, ali sada sam iskusan. jbg kada neki ortak tamo radi, pa nam je stalno donosio pune bokale uz 'e aj probajte i ovo'

Link to comment
Share on other sites

znas sta ti je ciniti, dule!!!!

Ne znam zasto, al momentalno me asociralo na ovo :D

pans_l.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/windows/windows-m...able-cards.aspx

pa sa desne strane nadjite

"Add TV to Your PC

Watch TV on your PC with Windows Media Center and a simple TV tuner."

znachi LOL!!! ne verujem.. [:D]

btw, koji jebeni program za gledanje tv-a (sem honestech tvr i ChrisTV-a) postoji i radi na windowsu 7???

jebeni google me drka vec sat vremena, ako nastavi pochecu sa serijom bombashkih napada na kompaniju Google!!!!1 hm..

Link to comment
Share on other sites

samo mi reci da li si poceo da pijes kafu kako si poceo da radis u sanku?

taj fazon.Bruka me smarao espreso,ali zaista,i onda sam je par puta zunuo kad sam bio bash mrtav,i jebote,koje otkrovenje.I onda sam preshao put dok sam nasao kombinejshn koji mi najvishe odgovara,i sad zuvam kratki sa malo toplog mleka i pene na iskap.Milina.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...