Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

sad sam usao da probam mechmejking i zaglavljen sam na coonecting to game server :| nesto im ovo bas i ne radi

a za thundu, ma iskreno tad me vec smorila partija pa se nisam nesto cimao, steta sto se od 2.0 ne racunaju immortali, nisam ih imao nesto puno pre :)

e da, koja je razlika izmedju normal i casual ? kapiram da je ovo drugo em ili tako nesto

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

minimapa je vrhunska. mozda samo da smanje onaj popup kad hoverujes, ali inace to je to.

coinsi se dobijaju samo u matchmakingu i to po ovoj formuli:

mm1k.jpg

edit: sto se tice "connecting to server sranja"

za ovaj test nisu obezbedili dovoljno EU servera, pa je zato velika vecina nas iz evrope izvisila. lobi nadje igrace i igru, ali dzabe kad nema available servera :) kapiram da ce to biti resheno.

btw: ja sam resio taj problem tako sto sam igrao na US east. u prvoj partiji sam imao ping 39-50 (najnizi ikad), a u drugoj 288, sto je u principu vec normalno za US east.

u prvoj partiji sam uradio /gi i igra je vaistinu bila hostovana na USEAST serveru. americki igraci su imali ping 20, ja sam sa 40 bio sa najvisim pingom :)

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

Igra je unistena, minimapa katastrofa, ljudi nazaduju, ok je fora sa helt barovima, ali preglomazno nisam ni gledao da li moze da se vrati sve na prethodan patch kada je sve valjalo :(

Helt barovi su malo nezgodni ali jbg da se naviknuti... Za mini mapu ne mogu da se bunim menij je jos bolja nego ona predhodna samo kada ni je jos malo smanjili po meni je previse velika za 1 cm da je smanje i ok.

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam 2 partije MM jesam malo cekao ali jbg 10 000 igara je odigrano u 2h, prvu partiju smo svi iz tima imali vishe psr or druge ekipe i to mi nije bilo jasno, u drugoj partiji obrnuta situacija, receno je da ce shto se tice tog balansa srediti i da obezbede vishe EU servera, obe parije sam odigrao na EU serveru i dobio obe. ^^

Ne razumem u cemu je problem sa mapom, ovako je mnogo bolje nego kako je bilo pre, mapa je preglednija + moze da se vidi item heroja na mini mapi shto je cool. Casual mode = Easy Mode, jbg mora igra da se okrene ljudima koji ne znaju igru jednostavno i da njima bude malo pristupacnija (da ne moraju da deny creepove, poshto dobijaju exp u svakom slucaju i da imaju vishe para poshto ne umeju da farmaju)

Samo mi nije jasno kako ljudi mogu da imaju 1900+ rating a da su mega retardi, da li kupuju acc od nekoga ili shta ne mogu vishe da banujem ljude imam ih oko 300 na ban listi sigurno ako ne i vishe :/

Link to comment
Share on other sites

tsr + sephirots quickstats ili xStats je do jaja

jer ti pokazuje obojeno statistike na koje treba da obratis paznju. onda na osnovu svog predznjanja i logicnog zakljucivanja mozes da vidis da li je neko stvarno dobar igrac, ili ima nabiflane statistike. naravno nije savrsen metod, ali je trenutno najbolji za pred-proveru igraca

Link to comment
Share on other sites

pejo, to ti je isto kao onaj pyromancer sto sam mu pingovao 20 puta da mu dolazi sa reke deadwood. na reci je bio ward kod rune, i deadwood se zadrzao da je pokupi tako da je bio VIDLJIV nekih 15tak sekundi. deadwood je otisao gore, masakrirao legionara i pyromancera koji su imali vremena na pretek da pobegnu - i kad su poginuli krenuli su da rejdzuju "OMGGGGG WHY NO MISSSSSSSSSSS????????????"

tako da: i da su bili wardovi taj SS bi sigurno opet kukao za nesto drugo. ako si ti dobar igrac sa SS-om i igras na pub igrama, valjda treba da znas da ce ponekad u ekipi biti 4 sebicnjaka koji nece kupiti wardove - isto kao i sam SS.

Link to comment
Share on other sites

Hmm ovako, josh ga nisam probao ali iz partija kojih sam igrao protiv njega mogu da zakljucim da je najbolji kao ganker, ali ne znam sa kojim herojem je dobar kao combo, za sad sam dobio sve partije vs Dampeer-a (9-10) jedni su ga igrali kao klasicnog carry-ja, neki ishli woods od 1lvl-a, neki semi carry-ganker-a, i svi su na kraju failovali jer su mislili da moze da izvuce partiju sa koliko god dobrim farmom, ali na zalost ne moze :/

(sad ce da mi neko napishe pa da igrali su ga retardi bla bla, svi igraci su bili 1800+ psr preko 2.0 kdr, tako da nisu retardi) jednostavno ne preporucujem ga uopshte, jer nema stun, ni slow ima samo silence koji je dobar jer je aow ali sve u svemu ima 90% boljih heroja od njega. Ako ga neko ipak proba, nek proba ovakav build (Steam boots, Shrunken Head, Spellshard lvl 3, Shieldbreaker,Daemonic Breastplate, Wingbow ). Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

Ajde cw protiv mene da vidis da li dampeer radi.

Josh nisam nashao 3 igraca koji bi mogli da igraju sa mnom u ekipi a i ne verujem da ima takvih igraca u Srbiji mozda se varam ali do sad me ni jedan nije ubedio u suprotno. A da igram sa nekim random likovima stvarno ne dolazi u obzir... Ako budem nashao 3 igraca javicu se :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...