Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

pa napisao si da ti je glupo da imas tarifu, ali da bi ipak bilo dobro da nesto dobijes 'jer si se iscimao'

Pet u pola sa lukac :D

Ma shta znam, neshto simbolichno simbolichno simbolichno simbolichno

shto sam se izcimo - trulo mi sad da imam 'tarifu' :/

Tebi bash i nije jasan pojam simbolichnog? :)

Da se ponovim - pivo, sok, kafa.

Shodno da meni nije palo napamet da bi lik zapravo dao shifru i otisho sam do banke, vec da bi to podrazumevalo da ja odvojim vreme da se proshetam do banke i/ili internet kafea....mislim da je jedno cepi sasvim korektno.

Ako nije korektno, jbg mamlaz sam.

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

jesi

edit: a sto se topic zove 'hon PRcajte' ?

typo ili je kreator istog hteo da ispadne pametan?

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Tebi bash i nije jasan pojam simbolichnog? :)

Da se ponovim - pivo, sok, kafa.

Shodno da meni nije palo napamet da bi lik zapravo dao shifru i otisho sam do banke, vec da bi to podrazumevalo da ja odvojim vreme da se proshetam do banke i/ili internet kafea....mislim da je jedno cepi sasvim korektno.

Ako nije korektno, jbg mamlaz sam.

mamlaz si do koske.

ako imaš tarifu reci je, ako hoćeš nekom da učiniš onda mu učini za dž pa ako te on časti super, ako te ne časti onda opet super, a ne da jedeš govna "pa neću da naplatim ali kul je da mi kupiš nešto".

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nije do banke, napisao sam supportu, evo sta su mi napisali

Hi,

Unfortunately our credit card processor is no longer accepting payments from your area. In order to purchase HoN, you will need to purchase through one of our resellers. Please find all of our official resellers here: http://www.heroesofnewerth.com/reseller_list.php

If you purchase through them, you will be able to play HoN normally and on international servers.

I apologize for the trouble and for the inconvenience.

Regards,

Rachel B.

S2 Games Support

S2 Games, LLC

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...