Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

kako se vi snalazite u onom vatrometu to je strashno...ja tek prilagodjavam vid sharenilu...a item-i su mi svi isti...i malo sam razocharan jer je battle vishe okrenut ka prskanju magija nego nekom skill zezanju sa bacanjem simbolichnih spellova chisto da se ubije monotonija ... ali navicicemo se :)

Link to comment
Share on other sites

chemer jebach!!!

e, igrao sam veceraske prvi put i svidelo mi se jako, iako nije bila kao nesto preterana igra, od samog strarta smo igrali 4 na 5, i to chemer reki i ja... sa nekim kao dobrim... sto nam nije bilo dovoljno za pobedu...

nadam se nekom skorijem rur okrsaju, gde ce moci normalno da me savetuju sta da kupujem, tj GDE, sto je bitnije, da kupujem i budzim :)

Link to comment
Share on other sites

Premalo heroja meni ovde ima, sve jedne te iste kombinacije, a niko nece da izgubi zbog psr sistema pa se pikuju jedne te iste stvari...

PSR ubija igru,svaka partija zeus,magmus,tempest,blabla...A da ne pricam sto u igrama 1700+ treba imati srece da nadjes igru gde neces biti pubstompovan :/

Link to comment
Share on other sites

Kako da napravim "makro" ili sta vec da na dugme recimo 1 odabrem inv slot 1 i aktiviram ga na sebe (onaj novi tablet za skok napred)?

Mozes u komandama da namestis da ti za inv komande budu npr. 1,2,3,4,5,6... Ja sam tako namestio...

Jel hoce neko da pikamo ovo zajedno? Ja nisam los,odigrao sam nekih 20-30 partija i uglavnom sam se snasao oko heroja i itema... Pa ako neko hoce,nek se javi...

Link to comment
Share on other sites

Mozes u komandama da namestis da ti za inv komande budu npr. 1,2,3,4,5,6... Ja sam tako namestio...

Jel hoce neko da pikamo ovo zajedno? Ja nisam los,odigrao sam nekih 20-30 partija i uglavnom sam se snasao oko heroja i itema... Pa ako neko hoce,nek se javi...

Shto tako pored zhivog

ALT + Q W E

ALT + A S D

Gde ti se ionako vec nalaze ruke???

Notjas bilo dobro, ~5 dobrih 1700+ partija, dodushe na kraju jedan epski poraz al dobro...bilo bi mnogo xD

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

sto se tice binda, mislio sam vise kao neki makro u WOW-u, tipa stisnem dugme neko na tastaturi i automatski se desi :

Da se aktivira item (tablet)

Da automatski odabere mene

da se teleportujem

:)

Jer dok ja odaberem i tem i kliknem na sebe ovako smotan, cao zdravo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

- ne znam zashto se tripujete oko psra, i ljudi koji ga hejtuju uglavnom imaju 1300 pa moraju da izbace svoj nerd rage iz sebe time shto im je sistem kriv a ne sopstveni lack of skillz. kako se priblizavam 1800 sve manje i manje igram "iste partije", bar u mom sluchaju apsolutno druga pricha od redovne "arachna-magmus-bla bla" & "hero pick win". ovih dana sam odigrao dosta partija i ap i sd i rd gde niko nije uzimao te "imbalance" heroje... i tako to. po meni psr svakako treba tweakovati ali ga izbaciti, nikako. verovali ili ne, vetj na 1800+ imate skoro pa zagarantovan kvalitetan game osim u sluchaju kada igrate protiv full teama ali ako ostanete u partiji gde je ceo legion locked i svi imaju predrkan skore/psr sami ste krivi shto tjete biti pwnovani by all means. i da, najlepsha stvar kod 1700+ partija... shansa da neko uzme scouta je minimalna!!!!! [:D]

- nestabilnost servera, lag, vetji propusti u patchevima i sve to su sveprisutni u svakom beta testiranju, to je i poenta bete. zashto su poslednji patch izbacili u petak u peak hours? da bi testirali sisteme, stabilnost etc. i generalno sve dok rade na tome da igra bude bolja nemam nikakav problem sa retkim server-side dc-ovima, lagovima, nestabilnim patchevima etc.

in other news, masterovao sam electriciana, ne setjam se kada sam izgubio partiju kada njega uzmem... poslednje 3 partije sam bio champion of newereth. \o/ /flex :)))

sto se tice binda, mislio sam vise kao neki makro u WOW-u, tipa stisnem dugme neko na tastaturi i automatski se desi :

Da se aktivira item (tablet)

Da automatski odabere mene

da se teleportujem

:)

Jer dok ja odaberem i tem i kliknem na sebe ovako smotan, cao zdravo

+Da neko sedne i igra umesto tebe. :DDDD

Link to comment
Share on other sites

i da, najlepsha stvar kod 1700+ partija... shansa da neko uzme scouta je minimalna!!!!! [:D]

Pa to je bas fora sto te ostajanje na "visokom" rejtingu sprecava da biras zabavne heroje:).Ja sam odigrao oko 100 partija i ni jednom nisam birao skauta,swifta(juce sam video da nema healing ward),madmana itd.

A i pubstomperi skoro nikad ne lokuju svoje nego cekaju da se popuni igra i samo startuju pa ako prodje prodje ako neko izadje cekaju drugog koji nece izaci i tako ^^

Link to comment
Share on other sites

Pa to je bas fora sto te ostajanje na "visokom" rejtingu sprecava da biras zabavne heroje:).Ja sam odigrao oko 100 partija i ni jednom nisam birao skauta,swifta(juce sam video da nema healing ward),madmana itd.

A i pubstomperi skoro nikad ne lokuju svoje nego cekaju da se popuni igra i samo startuju pa ako prodje prodje ako neko izadje cekaju drugog koji nece izaci i tako ^^

jedno su zanimljivi heroji drugo je heroj koji je malo bolji od tier2 itema. :)

Link to comment
Share on other sites

in other news, masterovao sam electriciana, ne setjam se kada sam izgubio partiju kada njega uzmem... poslednje 3 partije sam bio champion of newereth. \o/ /flex :)))

Koja je poenta imati toliko ubistava sa njim? On bi trebalo da bude support heroj early game a da tankuje kasnije - sto moze uspesno da radi bez ijednog killa. =/

Link to comment
Share on other sites

Koja je poenta imati toliko ubistava sa njim? On bi trebalo da bude support heroj early game a da tankuje kasnije - sto moze uspesno da radi bez ijednog killa. =/

Ja zato pricham da je electrician carry shta radi a ne support...ore mame jebe a nije da nije inicijator xD

Swift ok, al brate scout nema svrhu na ozbiljnim partijama i kad god je pickovan suckovao je mega :/ ne plejer, igrao je dobro...nego samo po sebi je bio beskorisan...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...