Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Mozda ti je neki u steshu, elem ja sam reshio da vishe ne igram igru bez kompletnog tima, ja se unapred izvinjavam ako ne budem hteo da igram sa nekim, ali ja u zadnja 2 dana od 25 odigranih partija dobio sam samo 3 i to jedva.. I to ima da karam sa Pestilencom ^_^

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Aj vazi, evo ja cu da uzmem 30 komada da razdelim svima!111

Bilo bi svarno imbecilno da koshta vishe od one time payment 15eu...ko da bi kupio frozen throne.

Al njih zapravo ne zanimaju uopshte ti igrachi, nego ovi iz njihovog Savage 1 i 2, koj bi sto posto platjali 10-15 dolara mesechno....

Ja tju tu failovati jer tje me mrzeti da uplatjujem redovna pare na elektron, aj neko uplatjuje umesto mene i onda me smara jednom mesechno da mu dam pare...tako bi funkcionisalo :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi kul da skupimo, recimo, 10ak ok ljudi da se svi medjusobno izdodajemo u flistu i da igramo timski lepo :)

pa dodji na rur kanal ako vec nisi, ima nas...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Meni je iznenada nestao UI u sred partije, i nista ne vredi. Kao da gledam filmic. A najgore je sto sam nabudyio swena i poceo da ubijam :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A Message From S2 Games

Thank you for your consideration of pre purchasing your account. Your $30 one time account fee will go much further than just paying to operate the game, it will help us continue to develop the game with more heroes, features, and other goodies that will continue to keep the game exciting and fresh and help S2 Games as well.

eto, plati se jednom i to je to. josh je jeftinije nego usual price za nove igre koje se pojave na trzishtu. kul!

Link to comment
Share on other sites

Meni je iznenada nestao UI u sred partije, i nista ne vredi. Kao da gledam filmic. A najgore je sto sam nabudyio swena i poceo da ubijam :)

Sta ce ti bilo sta kad imas nabudzenog svena? :D

@Topic: Dodajte nas na fl, WuLa Roki Vuckox knbr, igramo iz lana, nubujemo kadkad ali timplejujemo za medalju :D

Edited by WuLa
2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Dakle, ukoliko se Preorderuje igra, sta to sve znaci?

Video sam da vam se ne brise nalog vec ostaje kako jeste, i slicno.. E sada mene intresuje, da li to znaci da kada izadje full igra da cemo je imati kupljenu ili treba da se da jos kesa? Pretplata? Kako su oni to zamislili.. ae slusam :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Thank you for purchasing a Heroes of Newerth Account.

Your Account Login: Mil0s

Tamo su napisali da ces zadrzati svoj beta login ako se prijavis izgleda da oni koji imaju nalog ce ga izgubiti valjda ili tako nesto

Benefits of Pre-Purchasing HoN

Reserve Your Beta Nickname and Account

Ability to Taunt In Game

Special In-Game Icon

Unique Chat Name Color

Beta Invites For Your Friends

Od kad sam kupio nalog imam pored nickname-a neki stit zute boje i to je jedina promena ako sad uradite preorder :) Dobro u svakom slucaju ne kosta puno 2000 dinara to je kurac.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...