Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

manchester objasnio,jebiga kad holandski smetlar huntelar igra u Milanu, Inzagi bi 9/10 puta na onakvu loptu dao gol.Runi je najbolji igrac na svetu vec neko vreme i to je to.

Lion presrecan,i to sto im je bash bosanceros sashio golchinu.Koji carevi,kako mi drago sto ce portugalski zalizanko moci sad i sredom na depilaciju.

od kad je ronaldo preso u real, realno:)sad je dobio pun prostor da se pokaze.mrzim ove "lepo sam ja govorio" al moram da se ponovim, mancester je i ove godine meni glavni favorit za sve zivo, jer iako se to nije cinilo na prvi pogled odlazkom ronalda nisu izgubili mnogo(tj ima ko da ga zameni).

mene milan zabrinjava.oni nece narednih 5 godina nista osvojiti.za maks 2 godine pola tima u penziju.i ko ce da ih zameni, borielo?lol

inace penal cist ko suza je bio nad iguainom, doduse ne moze se reci da je direkton uticao na tok meca.i fiorentini prekjuce nisu svirana 2 cista penala, sudjenje je definitivno otislo u kurac.bas sam se smorio sto je bajern prosao:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Venger kad bi doveo pjanica da sipa lopte van persiju i dzagoeva da menja arshavina ako ovaj ikad odluci da se umori osvajali bi premier ligu naredne 3 godine.

a inace sad nema ko da pakuje u arsenalu? oO jedino ako si to mislio posle moguceg odlaska fabregasa i to ako ne osvoje ligu sampiona sto je malo verovatno da nece :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

realno nije bio penal nad iguainom.

A drugo,ronaldov odlazak se ne vidi jer je tu jebeni cigosh iz Ekvadora, Antonio valensija koji mu je namestio 29 od tih 30 golova :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Valensija je ubica,najbolja Fergusonova investicija u poslednjih par godina.

@sube ima ali vidis da se povredjuju stalno svi :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

volim real mrzi mancester ...

runi bog ronaldinjo je odigrao extra ...zaposlavao ih je samo tako ...

real nesto bolji od liona mada imao je i lion na kraju meca 3 100% sanse

mnogo mi zao real-a i milan-a

rofl? :)

nani loshe igra zato sto ima tezgu na buvljaku u Pancevu pa puno radi!

on i kvarezma rade na smenu..danju i nocu prodaju patlidzan..

jedino mi krivo sto cu morati ovaj mrtvi bajern i lion da gledam da su u najboljih 8..a uzasni su :)

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga,da nije losha transfer politika kluba bajern bi zapravo imao coveka koji bi dao 30 golova ove sezone pored Riberija i Robena,ovako imaju Klosea koji je van forme od 2002., Gomeza koji je dosao za te pare zato sto je Nemac tj. fora ko sto Englezi nabijaju cene svojim igrachima i Olica,koji kad igra,igra najbolje od njih trojice,a sto je najgore,on je ogranichen,tipichan pravolinijski igrach.Bajernu treba levi bek,jos jedan stoper,napadach i zadnji vezni koji ce da igra umesto retardiranog Van Bomela.Jebesh tog dzukca.Mislim realno,koja je steta sto su Riberi i Roben u jebenom Bajernu,mislim da ne postoji tandem krilnih igracha koji je bolji u ovom trenutku.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

messi i iniesta?

Iniesta nije krilo, igra po potrebi u Barsi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iniesta nije krilo, igra po potrebi u Barsi

taj rad,zato ih i nisam naveo.

Ali eto,nek bude Pedro i Mesi da su egal :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...