Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote kako sam se smorio.Jebeni ovchari manchesterski.Da je Pipo ono dao vodili bi me na ozivljavanje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@neko nisam obratio paznju ko

bio je faul,ali nije bio penal,mislim da cak ne bih ni dao ferdinandu crveni iako je ocito bio poslednji igrac u odbrani.Ali faul je svakako bio.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne moze to tako, ako je bio poslednji igrac odbrane i sudija svira faul mora da pokaze crveni karton inace je to materijlna povreda pravila i onda sudija dobije ocenu 0 npr [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

po meni 1 gol milana nije user, to se desava svaku drugu tekmu da se odbije od necije noge, ali Skolsov gol je cist user, nije ni hteo ono da uradi, i jos je uslo od stativu. Mada sam navikao da ih kenja, samo se pitam dokle ce vise. A lion je fino naguzio Real, gledao sam danas celu tekmu.

~~

Link to comment
Share on other sites

odvratni su

odavno nisam navijao za milan u jednoj utakmici :)

matori seedorf je stvarno igracina, bio i ostao

a skols shto je shutirao desnom a dao gol levom (komentar sa b92)... lol

samo cekam da mancester naidje na celzi, unishtice ih plavi, a ja cu da se kladim u zivot na celzi

inace se vec kladim na prolaz celzija do finala u zivot tj u sve pare koje imam

Saturday 3rd April 2010 Manchester United v Chelsea 15:00

neka se igraju do tada, da ne spominjem koliko bih voleo da se sretnu i u cl

razlika je u klasi, realno :)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Kolko seres, zatrpao si se u govna realno. Kakva razlika u klasi? Mancester 3 godine za redom osvaja, Celzi ga prati. Ove godine je otisao Ronaldo, a Celzi nam bezi 1 bod. Ne poredis Celzi i Everton. Uostalom, ove sezone su Mancester i Celzi vec igrali, i to na Stamford bridzu i bila je ujednacena tekma. Prvo poluvreme je celzi dominirao, drugo mancester. Na stranu to sto mancester cele sezone igra bez kompletne odbrane.

Link to comment
Share on other sites

Kolko seres, zatrpao si se u govna realno. Kakva razlika u klasi? Mancester 3 godine za redom osvaja, Celzi ga prati. Ove godine je otisao Ronaldo, a Celzi nam bezi 1 bod. Ne poredis Celzi i Everton. Uostalom, ove sezone su Mancester i Celzi vec igrali, i to na Stamford bridzu i bila je ujednacena tekma. Prvo poluvreme je celzi dominirao, drugo mancester. Na stranu to sto mancester cele sezone igra bez kompletne odbrane.

kakve veze ima to shta je mancester osvajao 3 godine za redom sa tim kakvo je trenutno stanje?

shta imam da poredim celzi i everton ? ja pricam o celoj sezoni a ne o jednoj utakmici

ako mislish da sam se zatrpao u govna, slobodno pocisti, pojedi, shta god preferirash

a shto se tice proshle sezone, pade mi sada na pamet shta je uradio celzi barsi proshle godine u polufinalu a shta mancester u finalu

*edit* @peja takva kradja sigurno nece da se ponovi barem narednih 20 godina

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...