Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onda je rekao koji bi sa tim rezultatom bio na olimpijadi i da ne bi prosao u finale,pa koji bi bio na svetskom prvenstvu i onda mu je neko odsekao jezik...oh wait

ps.e da,cak je rekao ime lika iza kog bi bio na tom svetskom! tom coveku treba pomoc jebote...

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jebo tebe ovaj aca peder koji je zadocnio :))))

hvala bogu da je to neko primetio :)

Jebo vas Aca Peshovan!

Sto se tiche tekme,sta reci,ja sam jos od zhreba bio pesimistican,nisam nista ni ocekivao,krivo mi samo sto sam se ponadao kad smo dali jebeni gol.Bendtner je najveci dement u istoriji fudbala,ja ne znam kako je on dospeo do Arsenala.

Mesi je najveci fudbaler u istoriji fudbala,a to ce i zvanicno postati kad osvoji Svetsko prvenstvo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nazovite me ludim ali.. ja mislim da bendtner ima svetlu buducnost :)

jes da je seprtlja kakve nema, ali jebote uvek je u sansi, uvek mu dolaze lopte, ima sjajno kretanje, slican je tip igraca kao pavlicenko.

jebiga, treba malo na psihi da proradi, kao sto je i runi radio, i bice sjajan.

88' je godiste btw

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

i da, argentina nema šanse da osvoji svetsko, u to ni igi ne veruje više

we shall see.nakon proslog smo se kladili za ovo prvenstvo u gajbu piva ko ce da pobedi.... ne znam ko je ove godine u formi sto se tiche sredine i odbrane kada se radi o argentini, ali kada se radi o napadu mislim da ove godine higuain i mesi pa i tevez i milito nemaju premca u evropskim ligama.

nazovite me ludim ali.. ja mislim da bendtner ima svetlu buducnost :)

jes da je seprtlja kakve nema, ali jebote uvek je u sansi, uvek mu dolaze lopte, ima sjajno kretanje, slican je tip igraca kao pavlicenko.

moze da bude kao pavljucenko, ali nikada nece biti kao Pipo, a taj je tip napadacha

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jbg ne moze onako odbrana da se igra protiv barse

trebao je covek na ledjima da bude oko polovine terena (mada je barsa pritiskala i kada je protivnik izlazio iz svog)

morali su grublje da igraju i nisu trebali toliko da se otvore posle izjednacenja

ne kapiram zasto se u novijem fudbalu bezi od flastera na protivnickom igracu koji je ono ultra mega dobar, dobro treba imati igraca koji bi to znao da odigra

edit: sva sreca da nece biti vise igraca kao Pipo- olicenje smornog itlaijanskog fubala danasnjice

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

edit: sva sreca da nece biti vise igraca kao Pipo- olicenje smornog itlaijanskog fubala danasnjice

mozda, ali ako se broje odlichja, ako se broje golovi u velikim mechevima, malo ko mu se pribliziti. Mozesh tvrditi i dalje da je to smorno, ali lepota igre nije isto sto i gol, a igra se ipak samo za pobedu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

od preostalih timova jedino Murinjo može da napravi taktiku da zatvori Barsu. Iako ću navijati za Inter, mislim da je šteta da Messi ove godine ne uzme sve što postoji (i svetsko). Nisam neki ogroman njegov fan, al ovo što on pokazuje je stvarno maestralno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sinocna tekma je navela bar jos milion klinaca da odu na obliznji buvljak i da kupe pederusu sa grbom barselone. Cudan je fudbal, Barselona je imala tri puta vise sansi na proslom mecu pa bese 2-2,a sad 4-1. Nije bas realno.

Murinjo ce reci u polufinalu svojim mocima da ih pobiju. Videli smo ih u grupnoj fazi, ali mislim da ce biti malo drugacija prica sad.

GO GUNNERS! ;)

Link to comment
Share on other sites

Šta bre nije realno? Dajte ljudi, nemojte lupati gluposti, Barsa je u oba meča dominirala i Arsenal treba da bude srećan što je ugažen samo jednu tekmu od dve

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...