Jump to content

Problem sa devojkom


Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da l' je alt ili nije, puca mi resa, al' generalno da prokomentarisem nesto:

Ovo je jako kompleksna tema i ne ocekuj da ces naci resenje na RURu. Taj samar je velika greska, samo si pokazao svoju slabost i generalno failovao kao "MUSKO".

Necu da ulazim u detalje, ali verujem da si pod stresom i ne mozes najbolje da procenis zasto se stvari odvijaju ovako kako se odvijaju. Bolje receno - ne znas zasto je ona sa njim.

Cak i da je sa burazerom tog lika, zato sto je potseca na lika - MOZE JOJ SE. To je ok, dokle god te nije prevarila.

Verujem da nije bolesna, pa da ce da zamislja lika kad se capr sa bratom (sto jelte, sledi iz tvoje pretpostavke).

Verovatno ti je pricala da se lozila na lika kad je bila mala, a sada joj se ili promenio ukus ili se jednostavno zadovoljila slabijom varijantom - burazerom (sto si ti interpretirao na svoj nacin).

Edited by Playa Taliban
Link to comment
Share on other sites

Mala je izgubila nevinost i reshila da proba sa drugima, budzi sebi xperience... Ti si joj bio samo "odskochna daska", oslobodio si je straha i to je to. Znam da je to teshko preziveti kada si mlad i kada ti se chini da je ta devojka bila ona prava za tebe, ali moracesh da predjesh preko toga. Kada prodje josh nekoliko godina, shvaticesh da ti je to bilo veoma pouchno iskustvo.

A sad savet od "dede" - device su cool samo u filmovima i lovachkim prichama. Veruj mi, mnogo je bolji dozivljaj sa "zrelijim" devojkama.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, razumite coveka, i ne hejtujte ga.

Druze, imam jedan savet za tebe kako da je vratis :

U subotu predvece, pre nego sto se ona okupa za izlazak, uvuci joj se na gajbu (to moras sam da smisllis kako - da li kao majstor, da li kao monter Formaideale, smisli sam)

Pre nego sto napuni kadu vodom, isfapuj ga dobro po kadi da se spermici zadrze.

Onda dok se ona kupa, tvoji spermici ce naci put, makar nosila i najlon carape.

A onda ce morati da ti bude ZENA! da ne bi pukla bruka u varosi.

E sad ako se tusira, a ne kupa, malo je teze, ali smislicemo mi vec nesto! GL HF!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma, samo opusteno...

Nadji bolju ribu od nje i svi ce biti srecni...

u medjuvremenu - trcanje, bajs, plivanje, basket ili koji drugi sport....

i sto rece kojot (vidi signu) - nadji neku pametnu...:D

Funny%20Picture%20from%20berro.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

uradio si pravu stvar, pridobio si je celu tim samarom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

E ovako bio sam sa devojkom u koju sam se jako zaljubio ,i ona u mene i bio sam joj prvi sa kojim je spavala.Zavlacila me na kraju veze i smuvala sa sa bratom od decka kojeg je jako volela kad je bila mala ali on nije hteo da bude sa njom(Smuvala se sa bratom zato sto je podseca na njegovog brata).Ostavila me je zavlacila i ja sam to saznao posto sam je to isto vece kada me je ostavila video sa tim tipom.Bio sam jako sjeban i prvi put sam udario devojci samar nazalost :(

Prvi sam joj , trudio sam se jako.

Imam li sanse.

No hejt rurovci plz i nemojte ismevati jako sam sjeban :(

Polomio sam ruku i nogu zbog nje :(

svet se ne vrti oko jedne vagine. move on.

Link to comment
Share on other sites

sve su iste :)

Shalu na stranu, nisi razmisljao o tome da se ubacish sa njom u KRES SHEMU za pocetak

pa ako vam je sex dobar da onda popnesh sve to na jedan nivo vishe..... ? Mislim, tako je

nekako najbolje, nema pogresno shvacenih izjava i glupih obecanja pre nego sto utvrdish

da je kecanje vrhunsko [8)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Lepo ti smuvaj neku novu ribicu koja nije slucaj za lazu lazarevic kao ova tvoja...

Gde nalazite bre ovakve skotove ? Mislim smuvala se sa likom jer je podseca na nekog drugog lika na kojeg se lozi ?!?

Kakav samar to treba lopatom tuci...

sto bi rek'o jarvis cocker: i only went with her 'cause she looks like you, my god!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Recite mi u cemu sam pogresio molim vas ? :((((((((((((((((

Nisi ti u nicemu pogresio. Imao sam 18 meseci devojku,bio joj prvi,voleo je i onda sam cuo da joj brat od tetke iz Novog Sada nije brat :)

Citiracu ti najiskreniji post sa rura:

Majice02.JPG

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

shta sad kao svi branite zhene jel znate vi kakve su zene kad su u teranju, jedan samar manje vise nece joj biti nista mozes eventualno oko da joj isteras

[roflmao]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...