Jump to content

Problem sa devojkom


Recommended Posts

A tebra otjesh primis...3 tipa i 14 riba? Malo sam se zajebo kad sam zvao ljude vecheras :(

ili mi je neshto promaklo, ali kako se mozesh zajebati sa 14 riba?:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hocu da kazem da kad bi stvari isle tako, onda bi svako bio zen master. 'e, pao sam godinu bas sam se smorio, cekaj, pa to je nebitno sa neke kosmicke strane, hej, nisam vise smoren', 'e, umro mi neko blizak, tuzan sam, zasto kad je to sasvim prirodan proces, taj rad, nisam vise tuzan', 'e smorio sam se jer ode ta neka riba, ali cekaj, em nece da se vrati, em je otisla s nekim debilom, ja sam bolji od nje, taj rad, nisam vise smoren'...vazi:)

mislim, naravno da pomaze i vreme i kukanje drugarima i po forumima i jebanje drugih riba i igranje basketa i analiza i introspekcija, otkud znam, ali da ti je za ladjenje potrebno samo shvatanje realne situacije i pikosekunda, brate kenjas za medalju. kontanje situacije pomaze jedino ako te pitaju u kvizu nekom, pa dobijes pare za tacan odgovor:) mislim, ponasas se ko da je prirodno stanje stvari da je covek kompjuter, a nije.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

To je knjiga kako smuvati žene, ne kako ih sačuvati :)

I spominju se normalne žene normalnog ponašanja, na većinu domaćih riba je manje-više neupotrebljiva :)

ta knjiga je na dovoljnom nivou opstosti da radi na bilo kakvom female modelu, u principu, veliki broj stvari je tacan, medjutim, stvar je u tome da sve sto je u toj knjizi moze da ti kaze bilo ko stariji od petnaest godina bukvalno, samo sto je u knjizi lepo upakovano.

mislim, bas me zanima da li se neko iznenadio kad je procitao knjigu, jeste kurac:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Seti se kako je tebi kad dodjseh na zhurku sa 3 ribe i 14 tipova? E pa isti fazon je i njima :/

ogovedam se i zajebavam:)) i dalje mi nije jasna tvoja poenta, ne pratim bash neshto topik, pa se nisam udubljivao u esenciju svega:)

a najjache da im je isto, pussy power matori:)) ako uopshte govorish o ribama kao njima:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, knjiga je def korisna kao nekakve osnove muvanja odraslih žena ili bar nešto čemu bi trebalo "težiti" ako hoćeš da tvoja žena juri tebe a ne ti nju, ali ono, pod jedan, ko je spreman to sve da usvoji i upije i to iskoristi, njemu ta knjiga manje-više nije ni trebala, a drugo, dobar deo saveta se svodi na suvo foliranje (iako se na više mesta naglašava da treba biti prirodan lol), nije svako spreman da to izvede u životu ili da uopšte tako razmišlja. Tj većina ljudi koji imaju probleme ove prirode dok sve to skonta i napokon se pomiri sa tim, već je kasno.

Na stranu što kad bi svi muškarci morali da isprate većinu stvari onako kako ih savetuje knjiga, ne bi imalo devojke/žene ni 20% ljudi koji ih sad imaju. Al to je već do ljudi koji nisu kompjuteri itd. O savetima tipa "nek vam gajba u svakom trenutku bude spremna za nenadano prcanje" da ne pričam :))

Link to comment
Share on other sites

ogovedam se i zajebavam:)) i dalje mi nije jasna tvoja poenta, ne pratim bash neshto topik, pa se nisam udubljivao u esenciju svega:)

a najjache da im je isto, pussy power matori:)) ako uopshte govorish o ribama kao njima:))

Dap, na njih misim, shta znam, ja se potajno nadam da tje 4 litre abisinta (pored ostalog) uchiniti da sve dobiju zhelju za orgijama...ma samo sam uskochio sa pitanjem dal nas primash na taj brodic koji si spominja :D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

to za foliranje, stajaznam, ne bi ja to nazvao foliranjem, ne moras ti da ides okolo u kapetanskoj kapi i vices da imas jahtu, ne moras ni stavove da menjas, samo treba obratiti paznju na to kako se ponasas, a ne 'sta' se ponasas:) ono, to je kao da kazes 'vidi ga ovaj sto se folira pred profesorom, a znas kolko je psovao ispred kabineta dok sam ja pricao s njim':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dap, na njih misim, shta znam, ja se potajno nadam da tje 4 litre abisinta (pored ostalog) uchiniti da sve dobiju zhelju za orgijama...ma samo sam uskochio sa pitanjem dal nas primash na taj brodic koji si spominja :D

ma to je ova nigerova zureza veceras kod brankovog mosta neki vspla, ono, kontam da nema nishta protiv da svratish sa 14 riba:P:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

gde je ta zurka sa 14 riba? :) a drede? :)

EEEEEeeee E nznm, ili u strahinjica bana na pochetku tamo kod kalisha ne mozhe da promashish od muzike ili u zemunu na onom kul zaebanom shta ti ja znam brdu nemam pojma, ako smori baba komsinica u bana...e ako je u zemunu onda vec adresu saznajem tek naknadno od ovog ortatja :/

Mushki ufur 100eu, zhenski 0rsd. Hvala :)))

P.S. Pre nego shto kazhe da sam majmun shto naplatjujem...ja to ljudi samo da povratim novce od pitja [8)]

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pa valjda njega doticu jebem li ga ako je otvorio citav topic, pricam njemu, ne pricam tebi:)

postoji i popularna je mnogo poslednjih, neam pojma, desetak godina...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...