Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

  • 1 month later...

to slusam vec godinama od raznih ljudi, ali ja prosto ne vidim to.

 

nije da se nesto razumem u rep, ali kad te neko iritira svojom majmunskom pojavom i najcistiji sabanizam savrseno tecno pretace u svoje pesme onda nije dobar reper.

i svaki put kad neko brani djusa svaka prica pocinje sa : "ako zanemaris to, to i to, onda ..." zajebi. ako ti ne mozes kao kompletna licnost da budes dobar reper, onda nisi dobar reper.

moze on tehnicki to da izvodi dobro koliko hoce, kad sve sto napravi varira od sranje do letalne doze trasfera blama.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Ја не бих знао сад нешто стручно да објасним и истина је да судим по мањкавости сопственог укуса, али кад одбациш то театрално ложење и ово како је исфурао велике братове, фарме и пинк генерално, кад све то ставиш на страну може да се нађе његових ок песама. Узмеш у обзир да је одрастао на улици, цртао графите и да јесте у тој реп причи у смислу да је имао нешто да каже - сама изведба је такође ок, тако да је мени безвезе да из тог угла неко каже да се он трипује да је репер.

 

Мислим, погледај шта Снуп ради, колико се он рецимо спрда, то је далеко од таг лајфа. Не кажем да Ђус може по било чему да се пореди са Снупом, него да ово није јединствен случај кад реп музичари излазе из оквира репа и постану супротност свега онога о чему су реповали.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ovo sam iskopao od onog lika sa retardi topika, njegov kanal na jt je jebeni rudnik zlata, zatečen sam [roflmao]

 

http://www.youtube.com/watch?v=ChAoCYPrmYc&feature=share&list=TLs9LFAGLEpdQ

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to slusam vec godinama od raznih ljudi, ali ja prosto ne vidim to.

Послушај Хипхопиумe од Ђуса, па њему је на Хипхопијум кецу гостовао јебени "DAS EFX" :)

Добар је он репер, него је извалио како се узима лова...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...