Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

apdejtujem sto se tice bleklorda:)

knjiga je o jednoj devojci koju KINDAPUJU i njeni nemaju para da plate, pa se valjda posle zaljubiskaju otmicar i ona i zavrsava se 'bez zavrsetka', tako da ce biti i nastavak. knjiga se zove nesto tipa 'da li je to ipak bila ljubav' ili nesto slicno, a promocija je u nedelju, kada ce knjiga biti prodavana po promotivnoj ceni [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] [roflmao], pa čoveče ja ne mogu da verujem hahahaahhahahaha, "bila si mi sve na ovom jebenom svetu, za tebe bih obišao celu planetu, ostavila si me došao je kraj, povredila si me voleću te znaj...... jebiga mala to ne ide tako, nije sve moguće tako lako, ja ti kažem ćao, ti meni, odjebi, ne ide to tako mala, zajebi" a papuče, potpuno ceo njihov stajling i neki kokošinjac gde je snimano isuseeeee [roflmao] [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

jebote ja se u fazonu pitam vec mesecima zasto ovaj topik i dalje zivi!Jebote sta sam ja propustio :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...