Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

što se tiče stojana konkretno, pričao sam sa likom koji mu je pravio sajt i kada su se na kraju našli da naplati ovaj mu je otvoreno rekao da je iz zajebancije napravio "bičuj me stojane", izvalio da se šabani lože da je to ozbiljno i samo nastavio sa tim fazonom dalje. naravno, to ne opravdava činjenicu da pravi majmunčinu od sebe radi ne tako velikih (a opet ni ne tako malih) lakih para.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

što se tiče stojana konkretno, pričao sam sa likom koji mu je pravio sajt i kada su se na kraju našli da naplati ovaj mu je otvoreno rekao da je iz zajebancije napravio "bičuj me stojane", izvalio da se šabani lože da je to ozbiljno i samo nastavio sa tim fazonom dalje. naravno, to ne opravdava činjenicu da pravi majmunčinu od sebe radi ne tako velikih (a opet ni ne tako malih) lakih para.

Нико не мисли да је то озбиљна песма, ништа то не мења. Ко што су курсаџије зајебанција, па су опет срање.

То је ко кад Отац истролује глупо, неко му каже ''брате глупо ти је то'', а он каже ''ТРОЛОВО САМ''. Знам да си тролово, и?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ali nije to tako crno-belo da mozemo reci da Stojan "troluje" lose. Po kojim parametrima? Mislim, dakako da je lose ako uspostavimo sistem vrednosti koji stoji na cinjenici da obrazovani ljudi dozivljavaju transfer blama kad slusaju, ali vecina omladine nije obrazovana niti ce biti, slusaju Stojana, narezuju na mp3 plejere itd. I njima je taj nivo vise nego duhovit. Jesmo sad mi arogantni pa da kazemo da je retardirano jer je nama retardirano iako vecini nije? Primer koji pokusavam da objasnim je da bi Boceli rekao 2Paca da je sranje iako mi svi znamo da nije.

Link to comment
Share on other sites

Bicuj me Stojane je bilo na nivou nekakve duhovitosti i mislim da se sa tim mozemo svi sloziti, ali ovo prelazi u sasvim drugu krajnost u kojoj su ove pesme "ozbiljne" i omladina (klinci) ih tako i dozivljavaju, sto je zabrinjavajuce.

Tvoje poredjenje Bocelija i 2Paca nije u skladu sa ovom situacijom, zato sto se o ukusima ne vredi raspravljati. I Boceli i 2Pac imaju neku umetnicku vrednost, dok je Stojanovo stvaralastvo krajnje neukusno i bez ikakve umetnicke vrednosti.

Link to comment
Share on other sites

Не би рекао да је срање, прво не би смео! Друго, констатовао би да има велики потенцијал, и да бриљира у околини која није погодна ни за нормалан живот, а не стваралачки рад! [peep] можете сада да наставите [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam hteo da kazem da je za BocelijaTupak sranje, za Tupaka (nas) Stojan, za Stojana (i tu felu) neko drugi itd. A poredjenje sasvim stoji jer pricamo o muzici i afinitetima kod ljudi. Ako cemo gledati cist muzicki kvalitet, kvalitetna muzika se zavrsava sa bluzom, sve sto je nastalo posle toga je sranje. Mislim tech minimal house, gangsta rap, death folk metal, indie pop, sve prelol.

Link to comment
Share on other sites

По ком параметру, осим по укусу, могу да се пореде Бочели и Тупак, озбиљно? То су две потпуно различите приче, објица су врхунски цареви у свом домену.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Pa isto mozes reci za Tupaka i Cviju. Po tvom parametru je Tupak car, a Cvija nije (da se razumemo, meni se ni jedan ne svidja, tj rep kao muzika mi je uopste nije mio, ali to je sada izvan konteksta). Jel postoje neki uspostavljeni parametri carosti muzike, metrike itd ili se uglavnom oslanjamo na ukus?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...