Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

pa to je veoma diskutabilno,ali uvek bih se odlucio za goshu koji ce da zabode clean sheet

zato sto nikad ne znas kako ce da prosere tog nekog u kojeg se uzdas da ce da brani boga oca

primera radi

uzimas goshu iz vba protiv celsija sada,on odbrani recimo sedam puta (sto je prilicno puno,najvise do sada sam video nekog goshu da je imao 12 odbrana,i to u prvom kolu ove godine ovaj baja iz svonsija jadnichak) odbrana (saves) se placa dva poena,znaci za to mozes maksimum da dobijes 14 poena,ali taj gosha ce verovatno primiti recimo dva gola,lupam,znaci ostaje bez bonusa za clean sheet,dobija -3 za svaki primljeni gol,i dobice -1(ili je valjda -2 od ove godine,nisam siguran,mrzi me da pogledam) za poraz,znaci imace gosha recimo sedam poena...

e sad,uzmes nekog sejfaru,za kojeg mislis da nece da primi gol

on ne primi gol,znaci imas sest poena bonusa za clean sheet,i jos njegova ekipa pobedi(bonus tri poena,za remi je jedan poen),to ti je 9 (odnosno 7) poena u startu

i nek napravi dve odbrane za ceo mech,to ti je vec 13 poena ukupno ako pobedi

ako kojim slucajem primi gol i nek je napravio te dve odbrane,zavrsice na nuli,nece te oterati u minus,a mnogo manje rizikujes nego da ocekujes kule i gradove od nekoga ko igra protiv sitija ili otkud ja znam koga:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam džeka i Silvu, a posle su tu Ashley Young i Rooney :))

edit : E. Dzeko Man City 51.50 points [jupi]

Edited by mali_aca

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ja sam Joey Barton.Aco useru jebeni! [:D]

reci koji kombo poena :)))))

Džeko -51,5.

A.Young -40,0.

Rooney -45.0

De Gea - 18,0.

i tako dalje.. :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

po meni mata,meireles,arteta i andre santos...tj. u fantazi smislu:)I daaaaaa,krauc i shon rajt filips:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...