Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Sramota, sramota!

Evo samo da izvestim da se igra poslednje kolo regularnog dela sezone u RUR ligi.

Vića će biti prvi pred plej of.

Mixe i ja igramo duel za drugo mesto, meni treba pobeda od 8:2 da bih bio slobodan u prvom PO kolu.

Ostala tri učesnika su 99% Andy&Kory, Doca[RUR] i Mendži koji igra sezonu za pamćenje.

Boriša, Kelt i Vlaja su se časno borili, a grb1tj je prodao najstrašnije. :)

U VGM ligi se na čelu čitave sezone smenjujemo Vića, Kelt, Doca i ja. Vića i Kelt su se sad malo odlepili, ali ima još dosta da se igra - do 26. aprila.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

1. Žarkovo Pacers

2. Shetachi -14,5

3. Ugrinowtzi Peasants -17,5

4. Andy & Kory -20

5. Kabladzhije -22,5

6. Kaznitelji -25

7. Bezanija Beerdrinker -31

8. Peja Shuput -31

9. Cerak Orange Wings -31,5

10. blokov1 -68

Prva runda:

Ugrinowtzi Peasants - Kaznitelji

Ko ide na noge Mixetu, Doca ili Lex?

Andy & Kory - Kabladzije

Hoće li Mendžijeva sezona iz snova završiti već na prvoj prepreci u doigravanju, ili će napraviti seriju iznenađenja?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ugrinowtzi Peasants 7 - Kaznitelji 4

Ugrinowtzi mnogo bolji u ovom duelu od samog početka.

Andy & Kory 7 - Kabladzhije 3

Mendžijeva sezona iz snova se završila na prvoj prepreci u doigravanju.

Polufinale:

Žarkovo Pacers - Andy & Kory

Vića posle nedelje odmora ulazi kao favorit u ovaj duel.

Shetachi - Ugrinowtzi Peasants

Iako su Ugrinowtzi dobili oba meča u regularnom delu sezone, Shetachi su blagi favoriti.

Za 5. mesto

Kaznitelji - Kabladzhije

Ah koliko bi pobeda u doigravanju, pa makar i za 5. mesto značila mlađahnom Mendžiju kao podsticaj za iduću godinu!

Utešno polufinale:

Bezanija Beerdrinker - blokov1

Kelt dobija bez problema, za zelenim stolom. ;).

Peja Shuput - Cerak Orange Wings

Boriša verovatno neće nameštati tim, tako da bi Vlaja trebalo iduće nedelje da se bori sa Keltom za 7. mesto.

U VMG ligi su prve 3 ekipe (Vića, Kelt, Lex) u 33 poena razlike, ali dva prvoplasirana imaju i više mečeva preostalih do kraja pa su favoriti.

Doca i Vlaja još uvek ne odustaju, ostalih 5 ekipa su van konkurencije.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Žarkovo Pacers 10 - Andy & Kory 1

Vića dominantno do finala.

Shetachi 6 - Ugrinowtzi Peasants 5

Shetachi bez Amarea, Peasantsi bez Andersona, a posle i Irvinga. Tačku na nikad zajebaniji duel (6 kategorija su odlučivale po lopta-dve) stavila povreda Kobea čijih bi 21 poen i bar 5 FGM odveli Ugrinowtze u finale.

Kaznitelji 8 - Kabladzhije 3

Doca uzeo 5. mesto, Mendzhi zadovoljan što je ušao u PO. :P

Cerak Orange Wings 9 - Peja Shuput 2

Bezanija Beerdrinker 8 - blokov1 3

Očekivane pobede Sezamovaca, koji će igrati za 7. mesto.

Finalna nedelja:

Žarkovo Pacers - Shetachi

Vića je blagi favorit, naročito ako Mikse ne otpusti Amarea. ;)

Ugrinowtzi Peasants - Andy & Kory

Ugrinowtzi se nadaju da će im se igrači oporaviti ove nedelje, pa bar da uzmu bronzu, u suprotnom je A&K favorit.

5. Kaznitelji

6. Kabladzhije

Cerak Orange Wings - Bezanija Beerdrinker

Duel za sedmo mesto koji obećava da bude jako zanimljiv.

Peja Shuput - blokov1

Mislim da nijedan igrač neće nameštati tim, tako da je ovaj meč za pretposlednje mesto besmislen. ;)

U VGM ligi su prve 3 ekipe u 36 poena razlike, ali dve prvoplasirane imaju 5 mečeva više da odigraju, na 18 dana do kraja.

Doca bi kada bi nadoknadio manjak u mečevima mogao da se umeša u borbu za titulu, ali mislim da više nema vremena za to.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Finalno veče RUR Fantasy lige.

Uzbuđenje je na vrhuncu, navijači padaju u nesvest po tribinama!

U meču za treće mesto trenutno je 5:5.

Ugrinowtzi imaju 7, a Andy & Kory samo 4 aktivna igrača.

Odlučiće FG% u kom Ugrinowtzi imaju prednost, DREB u kom A&K imaju prednost i blokade koje su trenutno nerešene.

U velikom finalu Shetachi vode 7:4 protiv Žarkova.

I jedan i drugi tim imaju po 8 igrača za večeras, i obojica igraju sa dosta debitanata koji su uskočili umesto povređenih prvotimaca.

Mixe lako može da izgubi FT% i A/T i tako izgubi titulu koju trenutno drži u džepu, ali još uvek to može da nadoknadi ako oduzme Vići poene (razlika je samo 14).

U donjem domu, u duelu za 9. mesto, Peja Shuput je imao 4 aktivna igrača cele nedelje što mu je donelo poslednje mesto na tabeli, čak i iza blokov4 koji su tačno nula puta namestili ekipu ove godine.

Nakon ovog neslavnog kraja obojice, pokrećemo akciju da dovedemo još 2 ili 4 igrača za iduću sezonu koja će sigurno biti najbolja ikada.

Sezamovski derbi za 7. mesto je jednako neizvestan kao i mečevi za 1. i 3. mesto.

Rezultat je trenutno 5:5, nerešeno je u FGM, a Vlaja ima igrača više - 8:7 večeras.

Podsetimo, prošle nedelje u meču za 5. mesto ekipa Kaznitelja je demolirala Kabladzhije sa 8:3 i tako osvojila prestižan trofej "poslednji u gornjoj polovini tabele", dok se Stanko može pohvaliti svojim najboljim plasmanom u karijeri (10, 9, 9, 8 i sada 6. mesto).

Nakon što sutra proglasimo pobednika i sve ostalo, fokusiraćemo se na VGM ligu, gde vodeća trojka polako ulazi u poslednjih 11 dana sezone, sa minimalnim razlikama u broju poena i odigranim utakmicama. Sve obećava da će i tu odlučivati foto-finiš!

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Nezvanični rezultati kažu sledeće:

Shetachi - Žarkovo Pacers 8:3

Ugrinowtzi Peasants - Andy & Kory 6:4

Cerak Orange Wings - Bezanija Beerdrinker 7:4

blokov1 - Peja Shuput 7:4

Odnosno:

1. Shetachi

2. Žarkovo Pacers

3. Ugrinowtzi Peasants

------

4. Andy & Kory

5. Kaznitelji

------

6. Kabladzhije

7. Cerak Orange Wings

8. Bezanija Beerdrinker

------

9. blokov1

10. Peja Shuput

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Gornji rezultati su proglašeni zvaničnim, što znači da je Mixe šampion!

Sve čestitke igraču koji je od prve sezone sa nama i skoro uvek ga povrede osakate i spreče da postigne veliki uspeh (finale u prvoj sezoni i jedan katastrofalan PO nakon dominantne lige).

Vića je izgubio finale drugu godinu za redom i sada će se fokusirati na VGM, kako i tu ne bi izgubio u foto finišu.

Ugrinowtzi sada imaju 1 zlato, 2 srebra i 3 bronze.

Još uvek niko nema dve titule, u ovih 8 godina koliko liga postoji!

Što se VGM lige tiče, ostalo je još 10 dana do kraja takmičenja.

Zemljoradnici (Vića) imaju +15 poena i 5 utakmica više da odigraju od drugoplasiranih Ugrinowatza, te važe za apsolutne favorite.

Peasantsi se nadaju u neko čudo koje će se desiti u ovih poslednjih deset dana.

Bezanija je siguran na trećem mestu, ali je već ispucao sve mečeve na SG i C pozicijama, a neće popuniti PG i PF do kraja (imaće sigurno 4 utakmice manje od Ugrinowatza na kraju), tako da su mu šanse za titulu najmanje u pomenutoj trojci.

Vlaja je četvrti, ali ima još tri utakmice da odigra do kraja i 29 poena prednosti, pa će ga Doca (ako par puta namesti ekipu) sigurno preteći.

Taj skok na četvrto mesto neće previše utešiti Kaznitelje, koji nisu dovoljno dobro iskoristili SG i SF pozicije. Da jesu, sada bi bili u borbi za titulu - kao što je i najavila njihova forma na početku sezone.

Alphica je siguran na šestoj poziciji i ako nastavi da namešta ekipu do kraja, možda može da ugrozi Vlajino peto mesto.

Mixe je takođe loše iskoristio svoje utakmice, inače je i on imao sjajnu ekipu, ali njemu je dovoljna titula u jednoj ligi. Svakako bi trebalo bar da pretekne Mendžija. ;)

Andy & Kory i peja shuput slabašno ove sezone.

Alpha je svakako dobio pozivnicu za RUR ligu sledeće sezone, a imaćemo još 2-3 mesta. Bio bi red da Gruja jednom zaigra sa nama, a i da se Smarači iz Smederva vrate u ligu.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Jebene povrede, a taman sam hteo DUPLU KRUNU!

DUVAJ GA TOLE!1

Daću sve od sebe da imaš NIKAKVU KRUNU!

nisam poslednji \o/

sry sto sam prodao, capkao sam na pocetku malo i kasnije me mrzelo da igram :)

Opušteno, sad si se otpisao zauvek. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ove sezone nikad gori premiership nije bio posto sam bio zakucan za runija na pocetku sezone,a onda je ekipa koja je imala robina van persija postala jednostavno neuhvatljiva,koliko god meni ostatak tima bio car,tako da sam vrlo rano ispao iz konkurencije za prvo mesto sto se odrazilo na kasniju motivaciju:(

sini dominira i dalje :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...