Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj sto lupa banane nego sto daje koseve kad je najpotrebnije, kad bi najmanje ocekivao od njega :D

odlicna utakmica

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ostalo je jos samo CSKA da pobedimo ove sezone =)

Ja mislim da je finale Evrolige prava prilika za to. Mislim, ne bi bilo lepo, pobedili smo sve najjace timove a njih da "pustimo" .... ne ide =)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

drago mi je shto mislish stijo.. opet, za tako neshto imate navijachki topik a ne svaki treci komentar ovde da bude "namestena tekma" :) i da, troluje ako misli da je vecherashnja utakmica nameshtena

edit: evo i peja se javio u medjuvremenu :)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, to je ona pricha o klincu koji je vikao "vukovi" :) doca je preforsirao fazon, onda je gruja doshao i rekao "u najavi namestena tekma." :) mene zaista ne interesuje da li je nameshtena ili ne, i na kraju krajeva uvek mozhe da otvori topik za euroligu i tamo sigurno necu brisati takav post.. na konkretno ovom topiku takvi postovi ce biti brisani bez obzira da li je nameran trol ili ne jer su provokativni :)

Link to comment
Share on other sites

A što ne bi ljudi pričali o tome da li je nameštena utakmica ili nije? Ne bi bila ni prva ni poslednja koja je nameštena, predpostavljam :)

pogledash zadnje 4 strane recimo (mrzelo me da idem dalje) i videcesh na svakoj strani bar jedan komentar da je nameshtena partizanova utakmica

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, iako sam grobar, krajnje mi je neprijatno bilo u nekim trenucima jer mi se suđenje učinilo, u najmanju ruku, čudnim.

Međutim jedino što mi sada pada na pamet je - boli me bre kurac, bitno da smo dobili.

Nek su i namestili, nama bar imaju šta da nameštaju HAE

Link to comment
Share on other sites

lol, sudjenje namesteno? bas me zanimaju konkretne situacije? u par situacija je domacin ostecen, u par gost, kao i u 99% utakmica u evroligi.

GYPSY TROLLS GTFO

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mislim, nisam gledao, ne znam, ali kako neko može da namesti tekmu protiv jevreja? :))

kao shto rekoh vec, trol. a i ne zanima me realno, ovo je topik za simpatizere partizana i ne sluzhi za podjebavanje ili provokaciju istih :) uvek mozhe da se napravi euroleague topik i da se tamo diskutuje o tome :)

Link to comment
Share on other sites

pa da se igra 5 tekmi

pare, tv prenosi, reklame....

kako vam jebeno nije jasno

to se znalo od pocetka!!!!

evo, sto je najgore i grobarima polako dolazi iz dupeta u glavu, polako pocinjeu da shvataju da nije sve do sporta, kako bi trebalo da bude, vec je sve povezano... jebene pare..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...