Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

nisi pobedio

prvo zato sto ti je slika grb ofke

drugo zato sto nije smesno

i trece zato sto neces jebati

;)

Фејлујеш, не знаш о чему се ради. :) За грб тићу, смешно је ако знаш о коме/чему се ради и то што нећу јебати је и коначна победа. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali fb na srpskom + pisanje cirilice svuda

koje je to licimersto raditi na netu gde je 99% stvari na egleskom i sve mnogo logicnije na engleskom

posto kapiram da to toj logici moras da budes patriota koji zaista veruje i ljude i zemlju

i nema nikakve logike da koristis nesto sto su smislili ljudi koja ne vole nasu zemlju

Link to comment
Share on other sites

ali fb na srpskom + pisanje cirilice svuda

koje je to licimersto raditi na netu gde je 99% stvari na egleskom i sve mnogo logicnije na engleskom

posto kapiram da to toj logici moras da budes patriota koji zaista veruje i ljude i zemlju

i nema nikakve logike da koristis nesto sto su smislili ljudi koja ne vole nasu zemlju

Каква малоумна порука.

Лицемерно је писати ћирилицом на нету, где је 99 % ствари на енглеском. Извини!

Можда треба и српски да престанемо да говоримо, јер се у свету више користе енглески или шпански, мислим, практичније је, јер ми живимо у свету.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

А где су те то научили?

И зашто неко ко није као ти мора бити затуцани националиста, шовиниста или шта год?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, а реци који дебил и затуцани националиста тек треба да будеш ако знаш и правопис. Која је то тек туга.

Јер већина људи на нету пише без интерпункције и мимо основних правила, мора онда да мислим како је то све антисрпска завера. ;)

Који панк. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

pa ne ja sam samo random posmatrac sa strane

samo vidim da pises na cirilici i navijas za ofk sto je lokalni patriotizam zar ne

Da je malo pameti ceo Beograd bi navijao za OFK, a ostatak Srbije za svoje lokalne klubove, ali jebiga svi su nas vaspitali da navijamo za komunisticke blizance, jebiga sad :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da je malo pameti ceo Beograd bi navijao za OFK, a ostatak Srbije za svoje lokalne klubove, ali jebiga svi su nas vaspitali da navijamo za komunisticke blizance, jebiga sad :D

Браво, царе! :)))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...