Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo fino nocas, laibach mega smor, stereo mc's two thumbs up! popio 3 domaca piva, isprdeo se sa ekipom, video statora, preslatka shankerica na lav shtandu me snimala i smeshkala mi se iako sam bio sa ribom, kurvesvesuiste. sad na oci ne vidim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Odvalio se od basketa juce, uprkos mracnim predvidjanjima :D

Jos danas i sutra i ooddmooorrrr.....:DDDD

Ko ide veceras na BF? Ja imam tenis od 9-10 pa posle planiram malo da zabodem...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

nema razloga matori, jednog dana ces crci, i u tom delicu sekunde ces shvatiti da to sto si bio smoren pre 50 godina i nije toliko bitno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A eventualno za par godina dok diablo kenjka 15 sat za redom nakon sto te je iskenjao 2 puta nocas, mislices :"jao kako je bilo lepo dok sam bio skenjan, sad sam ukenjan"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Irish beer crni nije losh, a, pritom je 120kinti, beli nije nishta posebno (100din je)..

Iza shtanda Kornjache su (gde je pivo takodje 100din)..

U tom delu gore je pivo jeftinije, sem ginisa, 'ebao ih ginis..

btw, bila 'meteorska kisha'.. :)

hahaha, i najjacha scena:

cale sa malim klincem kupuje Irsko pivo, daje malom da pridrzi pivo, placa, i sa shtanda uzima par kondoma.. :D

hihi, jbg, mali, roda ti nece doneti brata uskoro :D

mada, s' obzirom na vrstu kondoma.. hm, nikad se ne zna.. :P

Edited by friedrich
Link to comment
Share on other sites

Kome se svidela ona užasna bugarska improvizacija taj treba da se ubije. Nek idu u neke beloruske i moldavske zaseoke da to sviraju, možda tamo i ispadnu kul.

sta pricas noliferu, mrzim likove koji su u fazonu sada cu da hejtujem sve zato sto sam jebeno smoren i ne mogu da se opustim, grupa im je losa ali ako si bio malo pijan i imas imalo energije u sebi, mozda bi skakao ili tako nesto...meni uopste nisu bili losi, u principu ok sviraju i to je to...

i da odoh da se ubijem jel mi je lik sa rura to rekao..zbogom okrutni svete, nema vise rejva za mene...skenjan sam..ssi..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

2. Najstrože su zabranjene bilo kakve fizičke ili druge pretnje upućene drugim članovima foruma. Takođe se zabranjuje vređanje drugih korisnika po bilo kojoj osnovi, a lično poznanstvo nije opravdanje za vređanje unutar foruma. Sve poruke uvredljive ili preteće sadržine biće trenutno izbrisane sa foruma a pošiljaoci upozoreni putem privatne poruke. Sledeći prekršaj istog tipa povlači trodnevnu suspenziju.
Link to comment
Share on other sites

popcorn.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Povređeni na Beerfestu

13. avgust 2009. | 11:04 -> 12:09 | Izvor: Beta

Beograd -- U tuči grupe posetilaca Beerfesta, koji je sinoć otvoren u Beogradu, povređene su dve osobe, potvrdila je policija.

Jedan mladić izboden je nožem, ali je zbrinut i van je životne opasnosti, a drugi je zadobio više udaraca u glavu i lakše je povređen. Do tuče je došlo 40 minuta posle ponoći, naveli su u MUP-u.

Radi očuvanja javnog reda i mira na "Beer festu", preduzeto je niz mera, uključujući i kontradiverzione preglede posetilaca i agažovanje službenih pasa za otkrivanje narkotika, izjavio je načelnik Policijske uprave Beograd Slobodan Vukolić.

On je rekao da će na ulazima na prostor gde se održava festival piva, na Ušću, biti policijski službenici koji će obavljati kontradiverzioni pregled posetilaca i da će u svim aktivnostima pomagati i pripadnici Žandarmerije.

Pripadnici saobraćajne policije posebnu pažnju posvetiće kontroli vozača radi utvrđivanja eventualne alkoholisanosti.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

"Ok sviraju" nije isto što "imam upalu mišića od ludih bugara". Imam energije, na Lajbahu mi je bilo super.

I nemoj da ti nolajfer malo nalupa šamare, majmune.

uuuhhh, neces uspeti jer moram da se ubijem, pre nego sto me nabildovani nolifer kojem je bilo dobro na laibachu razlupa...zeig hail!!!..uuuu.....

ok sviraju-imaju energije-skakao sam + refarenti = upala misica...

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

licno sam prisustvovao sceni gde 10ak likova sa majicama 'security' odvaljuju jednog lika od batina.

zasto? pojma nemam.. sve se dogadjalo ispred tuborg standa

:D

100_3993-1.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...