Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao ne bi je odro od topuza da ti se usheta u sobu, naguzi i kaze: "Uzmi me Vudulence..."

zakopchane do grla

i meni se gade, kada su tako zakopchane. kao da neko zeli da chuje shta ona ima da kaze, hotje ljudi da joj gledaju u sise!

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, jel to Xenia opet bila u onoj emisiji kod Rade "Vi pitate" ili je to bila repriza one prošle?

Jer, ako je bila repriza one prošle, pogrešili ste silno ako niste odgledali, a ako je neka nova, možda je opet bilo nešto dobro! :)

Link to comment
Share on other sites

IMHO neozbiljan je bilo ko ko ti posavetuje bilo šta osim da prvo pitaš lekara, pa onda dalje.

isao sam kod doktora par puta za te stvari u UVEK su me ujebali, znam da ne treba da generalizujem, ali sto je mnogo mnogo je, sad numem da razmisljam racionalno, damage to my brain has been done. i sad ste me zbunili sa reakcijom, mislim, ja sam cuo od brdo ljudi da je to sasvim gotivan trip i da uopste nije 'ima jedan siptar lomi kosti' nego sasvim kulturno i gotivno. cak osecam da bi me doktor poslao kod nekog takvog lika.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa to i ja kažem - nek te doktor pošalje.

e, sad, ni to što ćeš otići kod doce nije garant ničega, jer uvek može biti neki mrzovoljni seronja koji će ti reći "pij dosta tečnosti i evo ti antibiotik" da bi te odjebao, al to ne znači da treba da odeš kod kiropraktičara na svoju ruku :)

Link to comment
Share on other sites

isao malo sa svojima na neki rucak/rostiljcic u vikendicu u surduk. Mega bilo lepo vreme, odmorio sam mozak od svega i svakoga. Jedan komsija pravi lepu vinariju sa etno restoranom usred vinograda i bice bash lepo mesto sledeceg proleca. Zvucacu kao nerd britanac koji se pali na gledanje ptica ali ovo mi se ugnezdilo na placu

http://www.wildaboutbritain.co.uk/gallery/...e-eater6682.jpg

Ptica ko ptica ali je bash sharena pa daje neku egzotichnu notu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, jel to Xenia opet bila u onoj emisiji kod Rade "Vi pitate" ili je to bila repriza one prošle?

Jer, ako je bila repriza one prošle, pogrešili ste silno ako niste odgledali, a ako je neka nova, možda je opet bilo nešto dobro! :)

BRE Laki ti ko da si penzioner pa ceo dan gledas TV i znas sve likove

snimaj nam te 'interesantne' stvari. valjda imas TV kartu i flesh kompajler?

isao sam kod doktora par puta za te stvari u UVEK su me ujebali, znam da ne treba da generalizujem, ali sto je mnogo mnogo je, sad numem da razmisljam racionalno, damage to my brain has been done. i sad ste me zbunili sa reakcijom, mislim, ja sam cuo od brdo ljudi da je to sasvim gotivan trip i da uopste nije 'ima jedan siptar lomi kosti' nego sasvim kulturno i gotivno. cak osecam da bi me doktor poslao kod nekog takvog lika.

osnovni problem kod naseg zdravstva je sto nasi lekari uvek pokusavaju da te obeshrabre da trazis drugo misljenje a i u njihovim poremecenim mozgovima uvek su oni u pravu i nikad im netreba verovati narocito ako ides preko veze jer tada su najgori

ne da treba da trazis samo 2nd Opinion nego moras da trazis lekara koji ce stvarno da te izleci

pre xx godina svako jutro sam se budio sa nesnosnim bolovima u svim zglobovima

(posto sam godinama radio za razne zdravstvene firme imao sam vezu svugde)

nije pomoglo

1. Dom Zdravlja Zemun prosao terapiju sa vrucim voskom bez konacne dijagnoze

2. Zemunska bolnica prosao terapiju sa ledom bez dijagnoze

3. Reumatoloska klinika (sam me nacelnik pregledao) prosao terapiju sa strujom bez dijagnoze

pomoglo na kraju

Nub lekar u to doba u JAT-u (poznatiji kao gitarista one nase latino grupe PacaMama ili kako vec)

uradi kompletnu biohemiju

i utvrdi da zbog toga sto sam drzao dijetu za skidanje kilaze za manju kategoriju i jeo stalno bareno povrce (grasak, boraniju)

purin iz graska se nije razlagao u mokracnoj kiselini i kristali mokracne kiseline se talozili po roznatom tkivu zglobova i izazivali bol (tako to zvuci srpski )

i sad ti budi pametan skim imas posla jer je proslo skoro 2 meseca dok su bolovi prestali

neveruj doktorima nista i uvek proveravaj (2nd, 3rd opinion) jer nezaboravi da su to likovi koji su takodje muvali po ispitima, prepisivali i prolazili preko veze a ljudi im bezrezervno poveravaju svoje zdravlje i zivot...

Link to comment
Share on other sites

lol brate, pa to si mogao da pitaš bilo kog teretandžiju, kad si na dijeti sa izbačenim mastima nema nikakvog fizikalisanja jer stradaju zglobovi :)

doduše ovo verovatno i nije to što su ti tačno dijagnosticirali, ali uglavnom nedostatak masti sjebava zglobove :)

Link to comment
Share on other sites

svejedno u pravu je :/

inace, pukosmo odbojku -.- sudije su nas krale malkice :/

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

blejim gajbi smaram se, idem da otkucam nesto za seminarski, cima me ortak gadno...

dosao mi je ortak iz francuske i ocu da ga vodim negde sutra ali se sutra baas nista ne desava... gde valja ici ponedeljkom? ja uglavnom tad ako izlazim zapalim na karaoke u dangubu :))))) ali to bi ga smorilo max.. neki house rnb dnb trance, znaci samo da je elektro :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Напушили си и гледали домаћи стари хорор ''Свето Место'' , врх врхова.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

isao sam kod doktora par puta za te stvari u UVEK su me ujebali, znam da ne treba da generalizujem, ali sto je mnogo mnogo je, sad numem da razmisljam racionalno, damage to my brain has been done. i sad ste me zbunili sa reakcijom, mislim, ja sam cuo od brdo ljudi da je to sasvim gotivan trip i da uopste nije 'ima jedan siptar lomi kosti' nego sasvim kulturno i gotivno. cak osecam da bi me doktor poslao kod nekog takvog lika.

Dule nije to nista strasno, ja sam dugo trenirao kosarku i naglo prestao zbog povrede pre 4 godine, i totalno sam fizicki oronuo (smrsao, blejim za kompom i radim muziku) i svaki put kada krenem na basket sa drugarima pocinju da me smaraju ramena koja krckaju. Veruj mi, malo samo se angazujes oko sklekova, malo sipkice i bleja, nemas problema. I da, meni se to desava i zbog toga sto spavam po strani, tj. na ramenu pa i zato krcka. Uglavnom nemas razloga za brigu, ako te bas smara idi kod kostolomca da te on priupita neke stvari :D

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...